Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tegnap előjáték közben elsülte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap előjáték közben elsültem, és most bűntudatom van. Normális ez?

Figyelt kérdés

Kiköltöztem a kollégiumból 4 éve, és azóta most volt egy lány, akivel eljutottunk az ismerkedésben erre a szintre.

Mondtam is neki már az elején, hogy négy éve nem volt senkim. Egyéjszakás sosem volt és nem is tervezem, ennek úgy láttam valahogy örült is.


Tegnap viszont petting alatt is kicsit feszült voltam, kicsit izgultam is valamiért, és amikor a kezei közzé kapott, bekapta, s igazából meg sem merevedtem teljesen, csak félig, mikor elsültem. Szerintem fél perc sem volt.


Együtt aludtunk utána, de láttam a csalódottságot rajta, és reggel is kerülte a témát, mikor felhoztam volna, elrendezte a "Semmi baj." mondattal, viszont kicsit sem mosolyodott el közben, kifejezéstelen arcal dobta be, ami szerintem nagyon nem jó jel. Nem tudom... kifejezetten kerülte a témát.


Nagyon szégyellem magam a történtek után, nincs bátorságom felhívni sem. Mit tegyek? Van egyáltalán még esélyem nála?


29/F



#korai magömlés #petting #ciki elsülés #kiéhezett pasi
2017. júl. 7. 13:28
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Bunkó nem voltam, mikor éreztem, hogy mi lesz, visszább húztam magam és egyből elnézést kértem. Nem akartam megbeszélés nélkül a szájába lőni. Aztán akartam nekiállni én őt kényeztetni, ha már így elsültem idő előtt. De itt már nem volt vevő rá, ahogy ezt írtam is.

Mondjuk azóta vége...

2017. júl. 28. 12:16
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen esetben én nagyon befeszültem volna, ezt szintén ilyen korú lányként írom. Plusz ott van még az is, hogy te is rástresszeltél valamennyire a témára és ugrottál volna tovább.

Most ostobaságnak tűnhet, de legközelebb, ha belekeveredsz egy ilyen helyzetbe, és a kommunikáció sem működik annyira, akkor kezdjétek el teljesen előről felépíteni az egészet, ne csak rögtön térj a lényegre, puszilgasd, etc. Persze nyilván jobb lenne egy kis beszélgetés után/közben elkezdeni előről, akkor mindenki megnyugodna picit. Tulajdonképpen majdhogynem mindegy is, hogy milyen témát dobsz fel, a hangulat oldásához mondjuk a hétvigi kirándulásról is beszélhetsz akár, vagy a vizes vb-ről; ugyanúgy vicces és nem görcsöltök továbblépni utána a dologra. Mondjuk picit megdöbbentő lenne, de közelebb kerülnétek egymáshoz.

Viszont szerintem ezeket mind felesleges volt leírnom, tanultál a helyzetből gondolom; de kérlek ne az legyen az eset tanulsága, hogy többet nem ismerkedsz hasonló korú lányokkal, csak mert egy kevésbé korrekt példányt fogtál ki. :)

Sok sikert neked a továbbiakban! (és azért tudd, hogy egy kicsit irigylem és sajnálom a lányt, mert jó embernek tűnsz :))

2017. júl. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!