Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 13 centis a péniszem, lehetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 centis a péniszem, lehetek vele valaha boldog, és lehet hosszútávú kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Szerintem nem valami nagy, tudom, hogy ez átlag körül van, de akkor is lehetne nagyobb.

Még sosem szexeltem, pedig már 20 éves vagyok.:(


2017. júl. 7. 17:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
Attól még igenis neked is lehet jó es a masik felnek is. Vannak pozok is ami kulon az ilyen merettel nagyon jok! :) Az elozo baratomnak is ekorul volt es nekem semmi problemam nem volt vele
2017. júl. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
ha elég vastag akkor senkit se érdekel a hossza. Ha vékony is akkor sajnos nehéz lesz olyan párt találni.
2017. júl. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
A vastagsága 4-4.5 cm kötött van. Azzal szerintem nincs gond. Csak a hosszal.
2017. júl. 7. 17:40
 4/15 anonim ***** válasza:

Még sosem szexeltél,azt sem tudod,hogy mit tudsz vele,de már most picsogsz,hogy mi lesz,ha..

Előre nem szabad rástresszelni a dologra.Ahogy te is mondtad,átlagos a méreted,nem lesz vele semmi baj.

Inkább azon legyél,hogy próbáld meg minél jobban elhúzni az önkielégítést,ne élvezz el gyorsan.Ha ez a része rendben van,akkor meg pláne nincs mitől tartanod.

2017. júl. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
ha tetszik ha nem, a péniszeddel mindenképp hosszútávú lesz a kapcsolatotok :)
2017. júl. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
32%

a vastagságod tökéletes.

Ki fogsz elégiteni egy lányt vele ne aggódj. Csak hogy tisztában legyél..nem a hossz miatt élvezi egy nő a szexet hanem a vastagság miatt, ami kitölti, ami súrlódik hozzá.

lehet 16cmes pcsöd is ha 3,5 centis és ha elég nedves a hölgy akkor semmit se érez belőle csak azt hogy bökdösik.

2017. júl. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%
A 4-4,5 centi vastagabb némileg az átlagnál... :)
2017. júl. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Körülbelül a világ 65%-ánál nagyobb a farkad... Amúgy meg 3-4 centivel is ki lehet elégíteni valakit. Az érzelmeket meg nem vonalzóval mérik
2017. júl. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Annyi szerencséd van, hogy van vastagságod. Sajna nekem még az sincs 3,5cm ropi vékonyságú selejt.. Talán neked lesz hosszútávú kapcsolatod. A vastagság a legfontosabb, ha az sincs akkor esélytelen..
2017. júl. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
19%
nekem 14 cm de ez is kicsi, én meg 30 vagyok...
2017. júl. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!