Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A Párom nem szeret a családomm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Párom nem szeret a családommal lenni. Valaha megváltozik ez a helyzet? Lehet ebből hosszútávú kapcsolat?

Figyelt kérdés
2 és fél éve vagyunk együtt a Párommal. Amióta megismertük egymást azóta nincs jóba a szüleimmel sem. Pontosabban nem beszélgettek olyan sűrűn. De mára ez a helyzet kissé eldurvult. Ma már nem hajlandó elmenni velük sehova, ha valami családi programot szervezünk ő legtöbbször kimarad belőle. Félek, hogy ez a mi kapcsolatunkra is hatással lesz/van. Persze mint minden kapcsolatban, nekünk is vannak hullámvölgyek amit elsimítunk, de sokszor vitázunk még ezek mellett is a családom miatt. Mit tanácsoltok? Van valami személyes tapasztalatotok? Lesz ennek jövője így?
2009. aug. 15. 01:51
 1/4 anonim ***** válasza:
hát ennek valószínűleg valami konkrét oka van, próbáljátok azt megbeszélni a szülőkkel együtt. de egyébként a párod nem a szüleiddel jár hanem veled, úgyhogy nem is értem hogy miért kérdés az hogy lehet-e hosszútávú a kapcsolat... miért ne lehetne?
2009. aug. 15. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jövője lehet, de a saját tapasztalatom szerint nem biztos, hogy "örökre" fog szólni. Már az is hosszú kapcsolat amit eddig megértetek. Nekem is a volt barátom valami oknál fogva nem szerette a szüleimet. Hiába próbáltam kideríteni nem tudtam miért. Hát az akkori kapcsolatom erre rá is ment. Úgy éreztem ő azt szertette volna ha a szüleimet eldobnám miatta. Ezt nem tettem meg, mert mégis a szüleim és ha valami nagy gáz adódna az életben tudom, hogy rájuk számíthatok. Míg nem biztos, hogy az volt barátomra igen. Remélem érted mire is akartam kilyukadni.
2009. aug. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sok pasi jobban szeret a barátnőjével kettesben menni ide-oda. Lehet hogy a barátod is inkább így van vele. Jövője akkor lesz ha majd külön fogtok élni a szüleidtől, addig meg ezt elviseled hogy nem nagyon van közös program.
2009. aug. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Talán én tudok segíteni nektek.


20 éves vagyok, és most volt egy friss, lassan 10 hónapos kapcsolatom.

Bár nem a most leírtak miatt lett vége, de elmondom, mit tapasztaltam a barátnőm szüleiről:

Általában felhívtam a barátnőmet a vezetékesen, mert rendszerint 1 órát beszéltünk, ingyen. 4-6 naponta.

Az anyja már valamennyiszer vette fel a telefont, és lehet hogy nincs igazam, de mikor tudatosul benne, hogy én vagyok, és a lányát keresem, akkor olyan nem is tudom, érdekesen viszonyul a dologhoz. Ha folyton ő venné fel a telefont először, és minden nap hívogatnám a csajt, akkor esetleg oké, de ..... furcsa a hangneme... mintha azt gondolná, hogy ááhhh, már megint ez a hülye mit akarhat a lányomtól?


Egy másik fontos tényező, hogy a volt barátnőm faluban lakott, és a nagymamájuk a melléképületben, de egy portán velük. Összesen 1x voltam náluk, (úgy alakult) és a nagyanyja viszonylag elég sűrűn átjárogat a lakásukba, és feszt azzal basztatott, hogy egyek, meg együnk. Még.

Én utálom ha valaki megszabja nekem mikor elégitsem ki a fiziológiai szükségleteim.


Az utolsó dolog, természetesen az apjuk.

Munkanélküli volt jelenleg, bár vele jöttem ki a legjobban, de néha furcsa dolgokat csinált.

Vittem nekik egy jó kis kanna bort, és az öreg a vacsoránál sört ivott, pedig tudom hogy borozik is.

A kanna bort először hirtelen el sem akarta fogadni, mert 5-6 hónapja egy 2 literes finom bort már küldetettem haza a csajjal.


A barátnőm fiú tesója is úgy éreztem, hogy kellemetlenül érzi magát, mert nem is nagyon volt közös témánk, meg nem miatta mentem oda, ráadásul eleve unatkozós fajta, meg " mikor vendég van " viselkednie kell, biztos telebeszélték a fejét azelőtti este.


De főleg a nagyanyjuk " átjárogatását " nagyon nem csipáztam, attól hogy ránk járhat és nem lazulhatunk el csak úgy kettesben, ez nem jó.

Barátnőmnek is sok baja volt a nagyanyjával, mert néha 2 napokra eljött a csaj hozzám, nálam aludt, együtt aludtunk, és ezt most magyarázd meg egy 76 éves embernek, hogy így a frankó. Na látod, ezért untam meg.

2009. aug. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!