Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, nők! Titeket inkább...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nők! Titeket inkább vonzanak vagy taszítanak szexuálisan a rendőrök?

Figyelt kérdés

Egyetemen végezett bűnügyi nyomozó pl.


Kort is írjatok, köszi!


2017. júl. 8. 08:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyit mondok, hogy rendőr egyenruha fétisem van
2017. júl. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja 26 éves, lány
2017. júl. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Engem amúgy mindig is érdekelt a nyomozás, a titkos szolgálat. Jómagam is ilyen egyetemre akartam menni, csak aztán közbe jött valami. Úgyhogy, igenis bejonnek az ilyen végzettségű emberek. Akár barátnak is.

18/L

2017. júl. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Semleges.

18

2017. júl. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem!


Engem szexuálisan a könyvtáros, elegáns megjelenésű, kedves tekintetű magas férfi vonz aki segít levenni a polc tetejéről a könyvet.


19/L

2017. júl. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%

Szexualisan semleges.

Amugy nem szeretem oket. A nyomozokat kifejezetten nem.

A lanyok a tuzoltokra buknak ;)

22L

2017. júl. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha külsőre bejön és intelligens(ellenben a legtöbb átlag rendőrrel), akkor ez plusz is lehet. De amúgy én inkább az orvosokra, ügyvezetőkre "izgulok", ha már szakma alapján kell választani :D
2017. júl. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
44%
Ha nem a kopaszodó zsírdisznó bírságoló rendőrökre gondolsz akkor bejönnek
2017. júl. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Pasim rendőr volt amég itthon lakott magyarországon.Nagyon dögös volt mikor felvette az egyenruhát!Azóta kint. dolgozik külföldön és most hogy nem egyenruhás sokkal jobb pasi lett,nem csak külsőleg hanem belsőleg is kivetkőzte"a bunkó rendőr stílusát és sokkal felszabadultabb ,jobb vele a szex is meg minden más!Amég rendőr volt nagyon utálatos volt bizonyos"témákban,sokkal jobban megpasisodott hogy kint egy hotelban dolgozik!19N 22F
2017. júl. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mint az első... Felizgat az egyenruha, de ha erős izmos vallás biztonságot sugárzó ember van benne, hjajaj, nagyon bejön.
2017. júl. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!