Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ilyen Dukai...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ilyen Dukai Regina, Zimány Linda típusú nők milyen gyakran, és mennyi férfival vannak együtt szexuálisan, amikor épp nincs senkijük?

Figyelt kérdés
Nőként irigylem ezeket a nőket, hogy ennyire csinosak, sikeresek. És biztos hogy sok férfi is hajt rájuk. Szerintetek milyen szexuális életük lehet az ilyen kaliberű nőknek?

2017. júl. 6. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem ok azok a "na szetraktam a labam remelem gyorsan vegez es megkapom a penzt are a cuki pradara" tipusu nok. Nem jok AZ agyban csak szepek es ugy gondoljak ez eleg. Szerintem egyetlen oromul a penz. Ez siker? Ez irigyelnivalo?
2017. júl. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Azért gondolom hogy szerencsések, mert egyrészt a korukhoz képest iszonyatosan jól néznek ki, másrészt, nem gondolom őket mintának, mert egyik ismerősöm ismerte a dukai reginát, és mesélte hogy mennyi férfivel lefeküdt hogy ismert "modell", celeb lehessen.


Csak én meg 22 évesen eléggé önbizalomhiányos vagyok, mert mindenki úgy néz rám, mint a végtelenül szerény, kedves okos kislányra. És én meg annyira szeretnék ízig vérig nőies nő lenni, csak fogalmam sincs hogy hogy csináljam. És az ilyen nőies nőket külsőleg meg úgy szoktam irigyelni :(

2017. júl. 6. 23:13
 3/7 anonim ***** válasza:

:D


Hogy nem unod még...

2017. júl. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%

Hát szerintem a Dukai Regina meg a Zimány Linda Se egy nagy durranás. De hogy nem ízig végig nők, az tuti. Egy igazi ízig vérgig nő nem b😃szik össze-vissza érdekből, nem a pénztárca alapján választ magának párt, nem derogál neki megfőzni egy húslevest, stb.

Ezek a nők 10 év múlva sehol se lesznek, mert nincs valódi érték amögött amit csinálnak. Lehet, hogy lesz pénzük, jó autójuk, de nincs érték amit közvetítenének a társadalom felé. A szilikon csöcs meg száj, és a hogy verjünk el 2 milliót 10 perc alatt nem érték, arra bármelyik nő képes. Nézd meg Medveczky Ilonát, na ő letett valamit az asztalra, ő megengedheti magának, hogy úgy viselkedjen ahogy. Vagy nézd meg akár az Erős Antóniát vagy Csisztu Zsuzsát, ők legalább letettek valamit az asztalra, nem csak a seggüket rázták.

Nem a pasikra hajtanak rájuk, ők hajtanak a gazdag pasikra, hidd el. ;)

2017. júl. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%

Max Erös tett le vmit. A többi egy vén ku..va.

Amugy ezek a nök azlért néznek ki igy, mert szponzorálva vannak. Szted bodi szilvi miböl él hawaiin, vagy hol a pitsában? Nyilván nem tisztességes munkából szerezte a rá valot.

Ne akarj te ilyen lenni. Legyél szép, csinos önerőből, sportolj, él vidáman, azt a pasik sokkal többre nézik.

2017. júl. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát, ha ezeket irigyled, akkor elég sekélyes életed lehet.

Amúgy meg milyen Dukai Regina???

2017. júl. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
72%
Amikor épp nincs senkijük mennek ki Dubaiba, aztán dugják őket az arabok. Az említett Bódi lányon is már végigment a fél emírség meg pár birka és kecske...
2017. júl. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!