Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Abnormálisnak számít az, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abnormálisnak számít az, hogy olyan nőkhöz vonzódom, akik már feküdtek le más férfiakkal előttem?

Figyelt kérdés
Csak mert én sokszor hallottam már, hogy rendes férfi csak tiszta, szűz lánnyal kezd, nem kvával, a nagy büdös igazság viszont az, hogy nekem a tiszta szűz lányok nem kellenek, mert nekem olyan nő kell, aki vállalja előttem a nem teljesen tiszta múltját. Én nem hiszem, hogy ez egyfajta szexuális elferdülés lenne, de kíváncsi vagyok, ti hogy látjátok.
2017. júl. 8. 19:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
37%
Nem is érdekel olyan nő, aki nem szerzett elég tapasztalatot ... a franc szenvedjen a betanítással ... én élvezni akarom a szexet, nem szenvedni vele!
2017. júl. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

"hogy rendes férfi csak tiszta, szűz lánnyal kezd, nem kvával"


Ha egy nő már volt valakivel akkor kva? :D OOOZZZIIIGGEEENNN!!! :DDDD

2017. júl. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Xd attól, mert egy nő volt már vkivel előtted attól még nem k**a. Masrészt sztem egyáltalán nem probléma, hogy a "tapasztalt" nőkhöz vonzódsz, mert ők legalább már tudják mi a dörgés.

18F

2017. júl. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
87%

Ez maximum a középkorban számított.


Minél többel volt,annál tapasztaltabb.

Egy szűzhöz nem mindenkinek van elég türelme.

2017. júl. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
75%

Hú de jó felfogásod van. Akkor minden nő qva??!

Te talán szűz vagy??

2017. júl. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 pptomi ***** válasza:
Ha ez az elvárás a "rendes férfi" megnevezésnek, akkor ennek k urva nehéz megfelelni. Már aki akar egyáltalán. Nem tartom abnormálisnak a vonzódásodat, én is így voltam vele mindig. És még sok-sok másik férfi is.
2017. júl. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint mégse vagyok szexuálisan ferde. De vannak itt vallásos, mondjuk keresztény férfiak is, akiknek ilyen a vonzódása?
2017. júl. 8. 20:08
 8/22 anonim ***** válasza:
A vallásnak ehhez mi köze??
2017. júl. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Te nyomorult!

Múltkor még azon verted a nem léteződ, higy csak szuz csajt akarsz elvenni.

Döntsd már el mit akarsz, halál!

2017. júl. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
*hogy
2017. júl. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!