Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mennyi idő után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi idő után érdemes szexelni egy frissen megismert férfival?

Figyelt kérdés
26-24 évesek vagyunk és Ő már nagyon erőlteti a dolgot, pedig 3 hete találkozgatunk még csak.
2017. júl. 9. 00:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

Egyéne válogatja. Nekem a 3. héten már bőven belefér. Ettől függetlenül nem próbálj másoknak megfelelni ezen a téren szerintem.

29F

2017. júl. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
33%
Soha úgy is megcsalnak te meg oda adod magad...
2017. júl. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
46%
helyedben várnék 1-2 hetet,és közben kiderülne mennyire komoly pasas
2017. júl. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Kérdés, hogy te akarod-e.
2017. júl. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 nemethkaroly ***** válasza:
90%

Én pasi vagyok. Én... képzeletben a pillanatban amikor megláttam a szexi feneked.

Egyébként.. egy pár randi. Azt mondom a 3. randi után.. bár.. lehet az is kevés.

Ha az első második randin csók és úgy beindul minden.. akkor talán a 3. randin.


De általában én szoktam skypeozni és szexchatelni sokat vele. Sőt. Egymást kényeztetni szavakkal. Ettől függetlenül nem hiszem ágyba vinném rövid időn belül. Akár 1 hónap is lehet belőle.


Nagyon sokat függ attól hogy mennyire tudjuk egymást felizgatni, és mennyire várjuk az élményt, vagyunk előtte bezsongva. Ha nagyon fel van izgulva, vagy pl ráül a combomra a 3.-4. randin és érzem hogy izzik, meg én is be vagyok indulva és ott a pillanat.. akkor talán. Esélyes.

24/F


Ne hagyd hogy erőszakoskodjon veled. Ismerd csak ki azt az embert. Menjen haza azt csapja ki magának ha ennyire kanos és türelmetlen.

2017. júl. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez kényes kérdés, hogy pl illik-e az első andit búcsúcsók/ölelés helyett szeretkezéssel befejezni. Ha mindketten valóban a hálószobában akarnánk folytatni az estét, senkinek sem lehet kifogása ellene. Ha bizonytalan vagyok vagy a férfi az, akkor se érezném rosszul magam, búcsúzok egy öleléssel és a következő találkozás reményében, vagy kézfogással, ha a férfi nem nyerte el a tetszésemet vagy én nem voltam neki szimpatikus annyira.


Az sem mindegy, hogy az első szeretkezés hogyan sül el, hiszen a kapcsolatra is rányomja a bélyegét. Ha tetszem a férfinak és többet akar d#nál, akkor talán képes lesz várni, amíg úgy érze, hogy készen állok a szexre. Az örökké valóságig nem húznám.Talán régimódi és túl romantikus vagyok, de ez van.


19/L

2017. júl. 9. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nincs értelme húzni,halasztani.minek? Jobb minél elöbb megtapasztalni,mert ha abban sem illetek össze,akkor nem is kell eröltetni,ha meg élvezed,akkor hajrá,sok boldogságot! 27/L
2017. júl. 9. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szóval szerintem te se kapkodd el! De ha már szeretnéd akkor majd ne húzd az időt, viszont nem árt ha azért ismered azt akivel szexelni szeretnél..


19/L

2017. júl. 9. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 7-essel, ha mindketten akarjátok, akkor miért ne? És jobb, ha minél hamarabb kiderül, hogy amit átéltek, az mennyire jön be. A halasztgatás rosszabb szerintem.
2017. júl. 9. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha tökönrúgnád, akkor is ENNYIRE qvra nagyon ráizgulva akarná?!


3 héten... te jó ég!! o.O

2017. júl. 9. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!