Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen esetben fordul az elő,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen esetben fordul az elő, hogy egy prosti nem vállalja el a kuncsaftját?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy tud fizetni az illető, a prosti ennek ellenére nem akarja vállalni. Milyen esetekben fordul ilyen elő?

2017. júl. 9. 17:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%
Nincs az a pénz, amiért ne vállalna, nyugi. Nem lehetsz olyan sz@r. Kivéve, ha kankós vagy, vagy egyéb élvezetes betegségek.
2017. júl. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Általában aki részeg, drog hatása alatt van, ápolatlan, igénytelen. De akinek már jól megy az szimplán azért is elküldhet mert nem vagy szimpi
2017. júl. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Közbejön neki valami nagyon váratlan dolog.

Vagy ha a kuncsaft pl. revolverrel, késsel, furkósbottal áll az ajtóban.

2017. júl. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha aggreszív igénytelen koszos büdős . és olyat akar csinálni ami nem lett lebeszélve!!!
2017. júl. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

1. Igénytelen

2. Ránézésre agresszívnak, megbízhatatlannak tűnik

3. Részeg, drogozott, kevesebb mint 18

4. Esetleg, ha valamelyik lánynál már bemutatkozott rossz irányba felkerülsz azok között akik tartják egymással a kapcsolatot egyfajta "feketelistára" elmentik a telefonszámod, ha te hívod őket akkor nem veszik fel :D

2017. júl. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
17%

Mondjuk azért, mert csaló: elkéri a pénzt előre, utána kirak. Mert megteheti. Nem tudod bizonyítani, és soha többet nem látod viszont a pénzed.

De egyébként is azt tesz veled, amit akar. Fizetsz, beenged. Utána húzhatja az időt, mondhat kifogást, hogy ezt és ezt miért nem csinálhatod vele, normál szex sem mehet, stb. Mert megteheti. És negyedét nem kaptad meg annak, amit kértél. Megtehetik, senki nem ellenőrzi őket, nincs fogyasztóvédelem, számlát végképp nem kapsz, és nem reklamálhatsz sehol.

2017. aug. 20. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

HA kapsz valami kórt utánna az egész pereputtyot beidézik a nemibeteggondozóba, hogy nem e anyád fogkeféjével mostál fogat véletlen és bevizsgálják őket is.

Ha meg véletlen levernek mert "nem kultúráltan viselkedtél" a hölgyel a strici szerint. Akkor is elég fa-sza a rendőrségen kiröhögtetni magad...

2017. aug. 20. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Meg soha nem kuldott el egysem
2017. szept. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Engem se küldött el egy sem, de általában ezeket írják ki mikor nem fogadnak valakit:


- ápolatlan

- nem akar fürödni, vagy imitálja hogy fürdik de büdösen jön ki (meséltek ilyen vendégről...)

- alkoholos, drogos állapotban van

- ezek hatására vagy ezektől függetlenül agresszív

- teloszámod tiltólistás mert a fórumukban szerepel

- régebbi randit előzetes értesítés nélkül lemondták foglalva kamura az időt

- roma az illető (soknál ki van írva romát nem fogad)

- túl fiatal vagy túl idős a vendég. Ezért érdemes figyelni milyen korosztályt vállal a kiszemelt


Újabban meg sok pasinál divat a farokfeltöltés (szerintem férfiként látva valóban undorító), farkakban golyók meg a többi nem odavaló dologgal se szívesen foglalkoznak a lányok


Érdemes a hirdetéseket végigolvasni ne élőben érjen valakit kellemetlen meglepetés


De mondom engem sose küldtek még el pedig 5-6 éve rengetegnél jártam

2017. szept. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A legtöbb okot az előző válaszoló már felsorolta. Engem eddig csak a méretem miatt küldött el pár lány, de volt olyan is, hogy maradhattam volna, de bizonyos pózokat, amik fájdalmasak lehetnek, egyszerűen nem vállalnak. Egy olyan lány is volt, aki miután meglátta, azt mondta, hogy boccs de ezt nem vállalom, és előre szólnom kellett volna a telefonba hogy ekkora. Orált ne vállalt, se azt nem engedte, hogy én neki csináljam. Akkor megkérdeztem, hogy mégis milyen lehetőségek maradnak. Azt mondta, hogy nem tudja, de maradhatok. Ilyenkor wtf?
2017. szept. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!