Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezek alapján szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján szerintetek molesztálhattak engem gyerekként?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok. Gyerekkoromtól kezdve olyan mocskosnak éreztem magam, illetve már gyerekként is izgattak a fiúk, és szexuális dolgok. Ez tudom elég bizarrul hangzik, nekem még inkább az. Emlékszek, kb. 4-5 évesen azt játszottam amikor egyedül voltm, hogy egy nagy babára fekszek és én játszom el a pasi szerepét, vagyis én dugom meg a babát. Aztán ovisként szerettem a fiúk ölébe ülni, mert olyan jó bizsergető érzést éreztem már akkor.

Ebben a fent említett babás sztoriban csak annyi a durva, hoy 5 évesen tudtam hogy hogyan kell úgymond "szexelni", de pl. 8-9 évesen amikor már szerelmes voltam fogalmam sem volt arról hogy mi történik 2 ember között....


Kb. 10 éves koromtól maszturbálok, szóval eléggé kívántam már akkor is a dolgot. Viszont soha nem mertem fiúkkal közeli kapcsolatban kerülni. Soha nem is volt senkivel semmi, mert rohadt nagy félelmet éreztem, bepánikoltam, és amikor sokszor lett volna lehetőségem arra hogy "elvonuljak beszélgetni" fiúkkal, akkor leráztam őket, semmilyen szexuális ingert nem éreztem magamban.


20 évesen ismertem meg a jelenlegi barátomat. Már alig vártam hogy egymásnak essünk. De végül teljesen máshogy alakult ez....... mm-enként sikerült a nemiszervével behatolni, 1 év kellett mire sikerült betenni. 1 éven keresztül folyamatosan rohamaim voltak, amik a következőkből álltak: rám tört a sírás, alig kaptam levegőt, a szemhéjam remegett, a kezeim és lábaim úgy befeszültek hogy percekig nem bírtam megmozdulni. És ez vagy 15-20 percen keresztül eltartott, mire magamhoz tértem. És ezt komolyan mondom, hogy 1 éven keresztül folyamatosan ez volt..... A szexet 3 év elteltével valamennyire élvezem néha, de fejben soha nem tudok ott lenni.


Amit a hátteremről tudni kell: anyám nagyon konzervatívan nevelt engem, a részletekbe nem akarok bele menni, de túlzottan konzervatív nevelést kaptam. Ráadásul iszonyatosan önbizalomhiányos is voltam kiskoromtól kezdve. Apám meg alkoholista volt. Nem emlékszek semmire a gyerekkoromból ami vele kapcsoaltos, mivel külföldön dogozott, szóval volt hogy 1 évig nem láttam, de amikor itthon volt fél-1 évig, vagy pár hónapig az pokol volt, egyfolytában féltem, szorongtam, lelkileg nagyon ki voltam miatta. De már nem emlékszek semmire hogy mit csinált.....


Még 1-2 furcsaság: a nyakamra mindig nagyon érzékeny voltam. Aztán a barátom sokszor viccből nyalogatja a nyakamat vagy puszilja, de az valami iszonyatosan rossz!!! Félek ilyenkor, és összehúzom magam hogy ne nyúljon hozzám, és ez reflex szerű. Illetve 1-2 éve jó néhányszor van szexuális jellegű álmom apámmal, hogy éppen mit csinál velem, és egyszer élvezem, másszor hagyom magam............... kb el tudom hányni magam reggel, de álmomban meg élvezem, és érzem azt a jó érzést. Egyszer azt álmodtam vele, hogy éppen valamilyen formában bántalmazott, és én azt élveztem, utána meg a kezébe temeti az arcát és zokog..... De most hogy erről írok, megint előjön bennem az a jó érzés, mintha ezt kívánnám....

Illetve amióta ez a gond nálam szexuálisan, úgy izgaat az hogy bántalmaznak....... pedig elhihetitek hogy ilyet soha nem akarnék átélni..... SOHA.


Nem értem mi van velem....... valakinek valami hasonló tapasztalata?



2017. júl. 9. 23:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen. Lehet nem ártana felkeresned egy pszichológust.
2017. júl. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Voltál valaha pszichológusnál vagy pszichiáternél?

Nem feltétlenül a szex, de mondjuk a szorongásaid, vagy a pánikrohamaid miatt.

2017. júl. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nézd meg a Titokzatos bőr című filmet.

Az mindent el fog neked magyarázni.

2017. júl. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Voltam pszichológusnál, és a pacás teszt alapján nem látta hogy lett volna erőszak, bár ezt így konkrétan nem mondta ki. Lehet hogy volt, csak nem mondta mert látta rajtam hogy nem tudnám feldolgozni. Szorongásos depressziósként mentem hozzá, úgy hogy már 5 éve azzal szenvedtem, és szenvedek a mai napig is.


Azt még elfelejtettem hozzá tenni, hogy kiskorom óta úgy érzem, mintha a nemi szervemből hiányozna valami ami kitölti úgymond. Ilyen erős vágyat és lüktető furcsa érzést szoktam sokszor érezni gyerekként kb olyan 20 éves koromig, és olyan mintha onnan tényleg hiányozna valami ami kitölti, és vágyom rá, hogy betömje ott.


Ez már nekem is nagyon bizarr így leírni :( :(

2017. júl. 9. 23:24
 5/9 anonim ***** válasza:
Barátoddal beszélgettetek már ezekről a dolgokról?
2017. júl. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Pszichológust hagyd a p*csába. Pszichiáter, azonnal.
2017. júl. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalánnem biztos, hogy molesztáltak. vannak pszichés betegségek amikor nagyon durva dolgokban tud hinni az emberf, amik soha meg nem történtek.

De tényleg menj pszichiáterhez.

2017. júl. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Kisgyermek korban ha valami nagy trauma ér az elménk egyszerűen lehasítja, különben beleőrülnénk. Ezért is nem emlékszel sok mindenre. Ám ettől a tudat alatt még ott van, és elég egy ismerős, íz, illat, hang ami megidézi azt az állapotot, ami akkor történt. Nem magát az emléket hozza vissza, hanem a trauma közben átélt érzéseket, félelmeket. Ebből adódóan sajnos teljesen normális a szorongásod. Nem biztos, hogy szexuális abúzus történt, a lelki terror (konzervatív nevelés) az elszenvedett megaláztatások is kiválthatják ezeket a tüneteket. A Rorsach teszt (pacás) önmagában nem alkalmas arra, hogy bármit is megállapítsanak belőle, egy ilyen volumenű problémánál nagyon összetett feltáró programra van szükség.

Azt gondolom, hogy kezdetben keress egy jó pszichológust, kezdetjetek el egy terápiát. Ne várj javulást rögtön, ez időbe telik, pláne egy ilyen volumenű problémánál. A pszichiátert nem javaslom első körben, mivel csak szorongás csökkentőt és antidepresszánst írna fel, te pedig zombi lennél a gyógyszerektől és a problémád még mindig megoldatlan lenne. Ha pszichiáterre van szükséged, hidd el, hogy a pszichológus tudni fogja és majd odairányít.

2017. júl. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

-Nem meghatározott személyiség zavar

-Generalizált szorongásos zavar

-Neuraszténia


Olvass útána, elsőkörben pedig először háziorvos vagy neurológus. A pszichiátria az ahová a legvégsőbb esetben fordúlhatsz, persze fogadhatnak egyből is meg szeretnek gyógyszereket írogatni... Kérd hogy írjanak fel egy kis Rudotel-t a háziorvosnál, de neurológia szakirányába sem ártana egy beutaló, EEG vizsgálat ha fent említett "rohamaid" még fentállnak mert ez lehet pánikroham, de absance (rejtett) epilepszia is, tehát mini rohamok. Ebben a korban még előtted áll az élet nem kell itt most ettől ennyire megijedni! ;)

2017. júl. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!