Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek is sokkal jobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is sokkal jobb érzés a szex a lányoknak?

Figyelt kérdés

2 hete élünk nemi életet a barátnőmmel, de én úgy látom h a lányoknak sokkal jobb érzés lehet. Pl az orgazmusuk is sokkal hosszabb ideig tart, és sokkal intenzívebb érzés lehet neki, mint nekünk fiúknak az a 3-4 mp amíg elélvezünk. Szerintetek is jobb lenne lánynak lenni ebből a szempontból?:D

Jó az igaz, hogy minden hónapban szenvednek szegények egy pár napot a menstruációjuk miatt.

Köszi előre is a véleményetek!:)

18f


2017. júl. 10. 08:12
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
A nők valóban brutálisabbakat élveznek. :D
2017. júl. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

Ez nem kérdés,egyértelmű,csak azt nem értem miért.

Plusz miért nem használják ki,már itt sem találok hozzám hasonló szexmániás lányokat.

2017. júl. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#2

Ez igaz, minden lány úgy csinálja mintha nem vágyna a szexre. Pedig nekik még jobb:P

2017. júl. 10. 08:16
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem lányként is 3-4 sec. :D
2017. júl. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem is ez így van szerencsére,a fiúk szexualitása túl egyszerű,nekünk több lehetőségünk van még masztikor is.Persze nem tudhatom,de ahogy látom a fiúk orgazmusa sem olyan jó intenzív,mint a lányoké.Persze a fiúk meg a mi testünk varázsolja el,meg jó lehet nekik az a tudat ,hogy kielégíthetnek egy lányt.
2017. júl. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, en vilageletemben ferfi voltam. Sose ereztem mas orgazmust csak a sajatomat.
2017. júl. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nőként nem ismerem a másik oldalt, de tény, hogy intenzívebb orgazmust tudunk elérni, nekem legalábbis úgy tűnik. S ahogy észrevettem a partnereimen, nekem hosszabb ideig is tart, előfordul, hogy remeg mindenem, rajtuk ilyet még nem tapasztaltam. :) Viszont hátránya is van a női létnek, mert én pl. elég nehezen élvezek el, előfordul az is, hogy nem sikerül. Ilyen ugyebár pasiknál elég ritkán van. 34/N
2017. júl. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én speciel a sorozat- orgazmust " irigylem" tőlük...ja és azt, hogy félig felizgulva is tudnak szeretkezni, mi férfiak nem igazán;-)...

A férfiaknál viszont sokkal ritkább az, hogy nem tudnak elélvezni.

2017. júl. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

2 adalék info a témához:

1. - a férfi mindig elsül, ez igaz, de az nem jelent mindig igazi orgazmust. van, hogy csak szimplán elsül, de az élvezeti értéke majdnem nulla. Máskor meg bődületes egetrengető.

2. - az állítás azonban igaz, a nők biztos jobban tudnak élvezni, HA tudnak! Csikló, hüvely, egyebek. Ráadásul, férfiként bekönyeztél már orgazmustól? Arc teljes kipirulása, hánykolódás, örömkönnyek? Naugye. A nőknek jobb :)

2017. júl. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!