Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Alacsony, vékony lányok: Ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony, vékony lányok: Ti inkább hasonló termetű férfit választotok párnak mint amilyenek Ti vagytok, vagy az ellentétek vonzzák egymást alapon, inkább legyen magas, mackós, kigyúrt férfiállat? :D

Figyelt kérdés

Okés most csak mondtam két ellentétes példát, de a lényeget értitek :)

Alacsony és vékony alatt értem azt, hogy mondjuk 170cm, 50 kiló alatt :)



2017. júl. 10. 13:22
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

Pont a határon vagyok, 170cm és 50kg.

Nem termet alapján döntök, de jobban belegondolva a sokkal magasabb pasikat meg sem nézem. Max 180. A kigyúrt férfiak nem jönnek be, a ducibbak sem. Így én azt mondom hogy hasonló súlycsoportban keresgélek, mint amilyen én vagyok.

2017. júl. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mindenféle alkatú pasi tetszett már.
2017. júl. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

163cm és 50 kg vagyok.

Én jobban szeretem ha magasabb a pasi tőlem és azért izmosabb vagy csak szimplán nagyobb darab.

De azért az ésszerűség határain belül, mert mondjuk egy 190 cm-es vagy egy 100 kg pasi mellet elég érdekesen néznék ki az én kis termetemmel.

2017. júl. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem méret alapján választok párt. Volt 168 centis pasim is, és az sem érdekelt, ha "hülyén néztem ki" a 40 centivel magasabb, és háromszor súlyosabb pasim mellett.
2017. júl. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azt hittem, hogy többet számít a magasság és a termet :)
2017. júl. 10. 14:23
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
hidd el többet számít, csak itt kamuznak a nők, mait őszintén nem értem egy anonim oldalon miért kelll
2017. júl. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%

158 centi, 48 kg vagyok

magassagnal nalam nincs felso hatar, sulynal viszont annal inkabb. nem szeretem, ha valaki "mackos", szoval mondjuk ki, duci, vagy kover, egyedul a plussmacikat szeretem. :D legyen vekony, vagy max kicsit izmos, ha tulsagosan kigyurt, az se jo.

18/L

2017. júl. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

158 centi 48 kilóval. Az ideális méretek (nekem) :D

...persze nem csajozásból írtam ki a kérdést, csak a kíváncsiság miatt :)

2017. júl. 10. 16:39
 9/10 anonim válasza:
160 cm vagyok 51 kg volt már olyan pasim aki úgyan ilyen méretekkel rendelkezett ,háát egy idő után nagyon zavart ,de nekem egyébként is a magas,kicsit nagyobb férfiak jönnek be :)
2017. aug. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

165 cm és 47 kg.

Én általában nem testsúly, magasság alapján választok párt:)

De a kigyúrt állatokat nem szeretem.

Legyen inkább magas és mackós.


Legutóbbi párom olyan volt. 😄

20/L

2017. aug. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!