Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a barátnőmnek van legalább...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőmnek van legalább 1 orgazmusa (csiklós) mindig a szex során, akkor a farokmérettel nincs gond ugye?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem,mert volt hogy nem egyszer ideges lett amikor szexeltunk.Amikor náluk voltunk pl. azt mondta fél,hogy meghallják a szülei és így nem lehetett rendesen dugni csak csendben. De akkor is nekem az baromi rossz erzés,hogy benne vagyok azt elkapja őt az idegbaj. Amúgy a méretem 15 cm hosszu és 3,7 cm vastag. Egyébként mindig van neki legalább egy orgazmusa ha szexelunk. De akkor is úgy,hogy en szinte nem is mozgok benne,csak ő csinálja magának és úgy. Előttem volt már 1 palival,akivel tavaly nyaron dugtak egy csomoszor és odáig volt a paliér. Gondoltam már arra is,hogy a csávónak nagyobb volt. És hogy azért ideges gyakran a barátnőm,mert hiányzik neki az hogy mégis egy nagyobb farok van benne,hiába megy el velem is. Amúgy nagyon szeretjuk egymást es szerelmesek is vagyunk. De nagyon zavaró tud lenne,hogy sokat idegeskedik.
2017. júl. 12. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
A csiklóorgazmusnak semmi köze a farokmérethez.
2017. júl. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Kisfiú. Tudod merre található a csikló? :D
2017. júl. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
A farokméreteddel nincs addig gond, amíg meg nem dugja egy nagyfarkú. Onnantól kezdve mész a levesbe.
2017. júl. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
És a nagyfarkúval hogyan volt az orgazmusa? Jött a spontán hüvelyi, vagy ott is rásegített és csiklóorgazmus...? Csak mert lehet, hogy nincs is hüvelyi, akkor meg tök mindegy a farokméret...
2017. júl. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
miiiiivaaaan?
2017. júl. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"en szinte nem is mozgok benne,csak ő csinálja magának"

Magyar a ti szexuális életetek arról szól, hogy ő maszturbál, te meg azt csinálsz közben amit akarsz :-D ... Ezért részt venned is felesleges benne :-P ... Nagyon hamar mész a levesbe azt hiszem, szerelem ide vagy oda :-D Vagy megtanulsz dugni, nem csak maszatolni ...

2017. júl. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

De miért ideges?

Nyilván megmondja,hogy mi baja van, feltételezem...

Az meg nem szex,hogy te benne vagy mozdulatlanul, ő meg maszturbál...

Ha csiklóval tud elmenni, legalább te csináld közben kézel, ennyi erővel beszerezhetne helyetetd egy vibrátort, kb az is pont annyira képes, mint te..

2018. jan. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!