Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valaki más is így volt az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki más is így volt az első alkalomnál?

Figyelt kérdés

19 fiúként évesen vesztettem el a szüzességem. Mindenki azt mondta anno, hogy 1 percig se bírták az első alkalomnál, viszont ez nálam más volt.


Kb. 1 óráig bírtam és csak akkor élveztem el, amikor arra koncentráltam. Viszont ha már egyszer elmegyek, nagyon ritkán megy mégegy kör. Ezzel mit lehet kezdeni? :/



2017. júl. 14. 05:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmit, de nem is kell. Ilyen típus vagy - eszerint kell beosztani az idodet es a partnered orgazmusait is. Sztem jo adottságokkal rendelkezel. :)
2017. júl. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem is kell 1 óra az elélvezéshez, utána 5 perc múlva újra készen áll a kobra, de már 3 óra alatt se tudok elélvezni :(
2017. júl. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmit! Élvezd, hogy a partnered többször is a csúcsra ér, mire te egyszer. Imádni fognak a csajok.
2017. júl. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

sok pasi van, aki sokáig bírja, de elsülés után kell neki 24 óra is.

Akkor lenne gáz, ha 5 percig nem bírnád és utána kellene sok idő.

Ez mindenkinél változó.


Amúgy az ilyen pasik úgy tudják csinálni, hogy szexelnek egy jó kiadósat, de nem sülnek el, pihi, megy tovább az élet és utána megint szexelnek.


Nem csak orgazmusból áll a szex, maga a folyamat a legjobb benne és ha nem sülsz el, akkor a magas libidó megmarad és folyamatosan kívánni fogod.

2017. júl. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Első blikkre talán valóban szerencsésnek tűnik, ha valaki egy órán keresztül nem tud elsülni. Jobban belegondolva azonban kitűnnek a dolog hátrányai is. A szex úgy jó, ha spontán jön. Hirtelen ráéhezel a partneredre, és ha vevő rá, lerángatod róla a bugyit, akárhol is vagytok éppen. Egy órás numerához azonban külön fel kell készülni, az már külön program, azt nem lehet akárhova besűríteni. Életünk egy szakaszában asszonykámmal ebédidőben ugrottunk haza egy gyors menetre. Vagy séta közben az erdőben tettem magamévá, épp csak félrehúzva a ruhát, bugyit. Ha szeretője van az embernek, ott sem szerencsés nagyon sokáig húzni az időt.

Szóval megvannak ennek is a hátrányai.

2017. júl. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!