Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első alkalomnál hagyjuk abba,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első alkalomnál hagyjuk abba, ha fáj?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, még szűz, de hamarosan le szeretnék feküdni a barátommal. Ha fáj az első behatolás, hagyjuk abba, vagy folytassuk, és jobb lesz? Lányok/nők, nektek végig fájt az első?
2016. ápr. 22. 17:07
 1/8 Inessential ***** válasza:

F vagyok, de azért válaszolok.

Nem feltétlenül kell abbahagyni.

Ha elég gyengéd a párod, akkor meg tudjátok oldani, hogy csak az első behatolás fájjon, ez után jobb lesz.

2016. ápr. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

Hiaba hagyod abba,akkor is fajni fog. Nekem nagyon fajt,a baratom abba is akarta hagyni de mondtam neki hogy tul szeretnek lenni rajta:)

Ez volt majdnem egy eve:)

17/l

2016. ápr. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
az első fájt, meg a második is, talán még a harmadik is. túl kell esni rajta, aztán jobb lesz. kérd meg h lassú legyen és sokáig kényeztessen mielőtt behatol. te pedig próbálj ellazulni. az első mindig ilyen. de azért mégiscsak szép élmény marad, hidd el :)
2016. ápr. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat :)
2016. ápr. 22. 17:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez előzőknek igaza van: hiába hagyja abba, akkor később fog fájni. Persze ha nagyon rossz, akkor ne erőltessétek. Nekem kb 1 hónapig minden alkalom fájt, de valahogy mégis kívántam a dolgot, mert hogy mennyire jó érzés olyan közel tudni magadhoz a másikat szinte leírhatatlan. Abba persze az is benne játszott, hogy ő is szűz volt, ráadásul hihetetlenül rossz volt az ágyban, később, mikor már más férfiakkal is voltam rájöttem.
2016. ápr. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem pedig egyáltalán nem fáj az első :)
2016. ápr. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem fájt, próbálkoztunk egy kicsit, egyre rosszabb lett, engem frusztrált, hogy nem jön össze emiatt egyre szárazabb lettem. Őt is zavarta a szituáció, elkezdett lelankadni. Hagytuk.


Másodjára elég jó volt, akkor valamiért nem görcsöltünk rá annyira. Örülök, hogy nem erőltettük be tövig...


Rajtatok múlik, ha nagyon nem megy hagyjátok, ha csak kicsit kellemetlen azon túl lehet lendülni.

2016. ápr. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem kicsit fájt az első, de nem elviselhetetlenül...Nem hagytuk abba, ez fel sem merült ott és akkor. Pózt váltottunk, úgy hogy én legyek felül, akkor én irányítottam, hogy meddig mehet, és mikor álljunk le. Csak maga a behatolás rész volt fájdalmas, utána jó volt.
2016. ápr. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!