Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezért kidobnátok egy csajt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért kidobnátok egy csajt?

Figyelt kérdés
A barátnőm egy nagyon fura csaj.. azt találta ki most hogy betenne magának egy palacsintát, és azt nekem a számmal kéne kihuzogatni és közben megenni. De két gond is van ezzel, választás elé álitott hogy ezt teljesitenem kell ha többet akarok tőle, illetve aggódok mert nehogy baja legyen a palacsinta tölteléktől (hogy mossa ki stb) szerintetek?
2017. júl. 14. 11:34
1 2
 1/14 Loketion ***** válasza:
93%
mivel lenne töltve a palacsinta ?
2017. júl. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
pár napja már volt a hasonló kérdésed...olvasd el ott miket kaptál
2017. júl. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem ez már a józan észen túl mutat, szóval én biztos ejteném a csajt ha ilyennel állna elő. 27/F
2017. júl. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
Én nem, szeretem az ilyen ötleteket :)
2017. júl. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
:D Vicces lenne. Szerintem inkább valami kenhető ételt kéne bele rakni, amit nem kell rágni... Fura lenne hogy a punciba nem haraphatok bele, a palacsintát meg rágni kell.
2017. júl. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
98%
A barátnőd nem fura, hanem kitalált...
2017. júl. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mivel valasztas ele allitptt igen, kidobnam.
2017. júl. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
4%

Sok csajnak van olyan perverziója, hogy tökeletlen férfit alázon. Ilyenkor kell egy kis keménység szavakban és tettekben, maximálisan figyelve, hogy azért véletlenűl se legyen erőszak. Keményen megfogod, mondod neki, hogy mit képzelsz te ri..nc, így csak töketlen bu..ikkal szórakozhatsz, de én most keményen megduglak...

Ha belemész a hülye játékába, akkor később majd azt is végignézheted, ahogy mással kefél előtted...

2017. júl. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 tengerész30 válasza:
92%
Szerintem ez a bizonyos csaj nem létezik,max a fantáziádba kedves kérdező
2017. júl. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Azt ugye azert te is erzed, hogy a f@rkad nem eleg neki.
2017. júl. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!