Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek után ti kidobnátok a csajt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után ti kidobnátok a csajt?

Figyelt kérdés

Nem bírok megérteni egy srácot.

Együtt van egy lánnyal harmadszorra (szerintem ha valami nem működött egyszer nem kellene erőltetni). A lány megcsalta nem egyszer... Aztán egy buliban holt részegre itta magát kavart kettő sráccal köztük az exével. Majd mikor megjött a barátja (aki védte őt azoktól akik le*ribancozzák) kiabált vele felpofozta és lelépett az exével.

Miért nem hagyja ott a fiú a lányt? Szerintem ez már eléggé butaság...


2012. febr. 5. 21:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
az első megcsalás után dobtam volna
2012. febr. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert a srác egy kibäszott nagy MADÁR!!!
2012. febr. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Mert hagyja magát becsapni és nagy az esély rá hogy a csaj csak le akarja húzni a jelenlegi barátját a kedvességével szeretetével, anyagilag és még sorolhatnám, és közben az exével meg másokkal kavar azért hogy legyen jóképű menő srácokkal ha menőzni akar és legyen arra az esetre is egy srác ha érzelemre vagy más egyéb dolgokra vágyik. Nekem is volt ilyen barátnőm 2 szer is megcsalt elsőre még hajlandó voltam megbocsátani neki, mert láttam rajta hogy megbánta. De amint megtudtam hogy másodjára is megcsalt már mondtam is neki hogy jó ennyi volt mehetsz amerre akarsz, aztán 3 hónapig könyörgött , és nekem is hiányzott majd visszafogadtam de már nem bíztam meg benne mert éreztem hogy nem úgy viselkedik ahogyan az normális.

És pont azért dobtam mert éreztem hogy kezd engem lealacsonyítani meg lelkileg tönkretenni direkt. Az a baj hogy a srác hagyja magát és csúnyán, nagyon csúnyán összefog zuhanni így. Szóval én javaslom hogy tanácsold neki hogy ha jót akar hagyja ott. Sok hal van még a tengerbe.

2012. febr. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát engem már lassan jobban idegesít a szerencsétlen csávó mint a lány... Hogy lehet valaki ennyire kedves? Ez már a rossz kategória. Helyre kell raknom szerencsétlent. De nem az én dolgom, hogy a barátnőjét ócsároljam...
2012. febr. 5. 21:50
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondom... ez nem kedves, ez madár.... Vannak ilyen emberek akik ennyire naívak.
2012. febr. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Milyen madár? Max pali madár :D vagy csak Szimplán idióta :D

Vagy szerencsétlen szerelmes... Nem tehet róla. Bár én már dobtam volna ez 100%-ék. Kezdjük ott hogy engem nem is csalt volna meg. Akkor nem jöttem volna össze vele. Csak ha tudom hogy ő (is) szerelmes, mert ha nem akkor mi értelme? Hogy az egyik fél nyűglődjön? Úgy is lehet tudni mi lesz így a vége.

Szerintem egy Igazi kapcsolatban nem kalkulálható bele a megcsalás. Két ilyen volt az életembe és egyiknek sem megcsalás vagy rá-unás miatt lett vége. Sajnos. Vagy nem sajnos. Sőt még nem olyan komolyan vett kapcsolat sem szakadt meg megcsalás miatt. Egyszer vagy kétszer az én részemről volt ,de az más dolog. Azt nem vettem komolyan és mind1 mert ő sem , mivel fiatalok voltunk.

Szóval ez a három megcsalásos dolog már annyira időpocsékolás. Másba fektesse inkább az energiáit.

2012. febr. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

És még azt kérdezi: De mi van ha nem is csalt meg?

Ajaj... A lány megcsalta részegen... Aztán másnap mikor számon kéri a srác azt mondja nem emlékszik semmire. Aha :D

2012. febr. 5. 21:54
 8/14 anonim ***** válasza:
Vagy mást fektessen meg inkább :D
2012. febr. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Jaja Pali Madár.
2012. febr. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szexpartnernek is megtarthatná.
2012. febr. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!