Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy férfit, miért érdekli,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfit, miért érdekli, hogy mit gondolok róla?

Figyelt kérdés
Nos megismertem egy férfit ,rámírt facen. Beszélgettünk sokmindenről. Igazából csak egyszer találkoztunk élőbe egy tanfolyamon,akkor is 10percet dumáltunk. Utána irt rám.Kérdezte ,hogy mi a véleményem róla. Írtam,hogy jófej meg csendesnek tünik. Szerintem ezen megsértődött. Most 10perc ismertség után mit mondjak róla. Utána érdeklődött a pasikról. Kérdezte,hogy tetszik e valaki meg ilyenek. Lényegében ennyi. Most ő akarhat valamit tőlem? Gáz lenne rákérdezni?
2017. júl. 15. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:
igen akar tőled valamit gondolom szüzike és bevan parázva mint állat
2017. júl. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
40akárhány évesen csak nem szűz... de akkor miért nem mondja meg??!
2017. júl. 15. 17:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Biztos akar, azért írt..
2017. júl. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Biztos azt hiszi hogy mamlasznak tartod
2017. júl. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért kérdezte,hogy tetszik-e valaki mert bejössz neki.
2017. júl. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És ,gáz lenne rákérdezni,hogy akar e valamit?
2017. júl. 15. 18:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem is akarsz rákérdezni,akkor írjál rá csak úgy,esetleg te is kérdezd meg,hogy van-e valakije.
2017. júl. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát gondolom ha lenne valakije,nem írogatna,a facen nincs ráutaló jele. Gondoltam,hogy ráírok valamikor csak nem merek,meg mit írjak?
2017. júl. 15. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!