Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek mennyire fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek mennyire fontos egy fiú kisugárzása? Arra gondolok hogy látszon hogy van önbizalma és nem önbizalom hiányos. És mennyire fontos az hogy mindíg megtudjon titeket nevettetni? Az jó tulajdonság ha nem érdekli mit gondolnak rólla mások?

Figyelt kérdés

2014. jan. 4. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Az jó tulajdonság ha tud helyesen írni :)
2014. jan. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek nagyon fontosak. Persze a sértett férfi lelkek itt sírják ki panaszaik, hogy a nőknek csak gazdag és helyes pasik kellenek, de valójában a nőknél sokkal fontosabb a párválasztásban a személyiség mint a férfiaknál. Persze akinek nem inge ne vegye magára.
2014. jan. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Fontos a kisugárzás. Jó, ha van önbizalma, amennyiben nem csap át beképzeltségbe.


Nem fontos, hogy mindig meg tudjon nevettetni, elég fárasztó is lenne szerencsétlennek, ha állandóan azon erőlködne, hogy megnevettessen, de persze jó, ha van humorérzéke, és pláne, ha önmagán is tud nevetni.


Figyeljen oda azért másokra is, de ne akarjon bárminek túlzottan megfelelni, próbáljon önmaga maradni.

2014. jan. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Fontos a kisugárzás, igen. Az önbizalom jó kérdés... most épp egy önbizalomhiányos pasiért vagyok oda nagyon... a humor nekem fontos, de csak ha spontán, nem erőltetett. Ne legyen megfelelési kényszere, de azért ne is sz*rja le mások véleményét...


És ne haragudj, de tényleg irritálóan borzalmas a helyesírásod, ez nálam már eleve kizáró ok lenne!

2014. jan. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A lányok köztudott nem tudják megkülönböztetni azokat a fiúkat akiknek van önbizalma a bunkóktól! Emiatt nem is okolom őket mert 99% ban önelégült bunkok valóban televannak önbizalommal...igaz ők eltántoríthatatlanul kiálnak "elveik" mellet...legalábbis amíg nem hasonlítják össze mással.

Sztem nem jó tulajdonság ha nem érdekli mit gondolnak róla mások..ez kamu, az ember társas lény. Ha nem érdekelné kiköltözne egy lakatlan szigetre. Vagy nem érdekelné hogy a kiválasztott lány gondolatai...

Sztem nem az a fontos, hogy mindig meg tudjon nevettetni, persze ez jó pont, de sokkal fontosabb, hogy mindig MINDIG melleted áljon.

2015. márc. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!