Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A végletekig frusztrál, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A végletekig frusztrál, hogy nem megy a szex, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem sikerül a barátommal... ma lesz a 6. alkalom, hogy együtt lehetünk "úgy", de már a hátam közepére sem kívánom, napok óta ezen görcsölök. Ha izgatni próbál a kezével, egy idő után kiszáradok a gondolatra, hogy most az ujjazás jön, aztán pedig a nagy farka (tényleg nagy neki). Nem vagyok már szűz, de másfél éve vesztettem csak el, kapcsolaton kívül, és az is rossz volt. Őszintén szólva, nyalni nem tud jól, azzal nem is nagyon próbálkozunk, pedig azt legalább korábban szerettem mással.


Annyira félek a fájdalomtól, hogy nem tudom elengedni magam, és fájdalmat okoz akár egyetlen ujja is. Már a testét sem kívánom a folyamatos kudarcok miatt. Orgazmust még nem tudott okozni nekem.


Amikor spontán ránk jött a dolog pl. a Margit-szigeten, az elég jól sikerült mindig, élveztem. De amikor így meg kell tervezni előre, hogy átjön, és akkor ez és ez lesz, hát... parancsra nem megy. :(


22L


2017. júl. 16. 09:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
64%
Nyisd ki a szad picim es mond el,hogy mi jo es mikor jo neked!
2017. júl. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
20 mp után semmi nem jó, és csak a sírás kerülget.
2017. júl. 16. 09:57
 3/22 anonim ***** válasza:

"Orgazmust még nem tudott okozni nekem."


Mert ugye az meg az ő kizárólagos feladata...

2017. júl. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Lazitásként igyatok meg egy üveg bort vagy pezsgőt. Vegyél sikosítót!
2017. júl. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Ha a pároddal vagy és nem ázik át a bugyid magától, akkor ott nincs semmilyen vonzalom. A puncid nem véletlenül nem akar benedvesedni. Ez vagy jön magától, vagy sehogy.
2017. júl. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Hogy érted, 3-as? Hiába próbálok segíteni neki, teljesen kiszáradok az idegeskedéstől. Ha csak maszturbálnom kell, 2 perc alatt megvan az orgazmus, nincs ezzel gondom.


Alkoholra már én is gondoltam, ha csak kicsit iszom, az ellazít. Köszi a tippet. :) ma kipróbáljuk.

2017. júl. 16. 10:34
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Tulajdonképpen miért vagy vele?

A tested nem kívánja, nyalni nem tud, ujjazni simogatni csak durván, te nem akarod/mered neki elmondani.... Mondd el hogy mit szeretsz mit nem, ha tud változtatni, akkor jó, ha nem tud/akar, akkor jobb minél hamarabb továbblépni

2017. júl. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Ramone ***** válasza:
Sikosito és alkohol a kulcs
2017. júl. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Még olvasni is szörnyű.. nincs más épkézláb ötletem mint h keress mást mert ebből semmi nem lesz. De tudom h sok lany makacsul ragaszkodik egy fiúhoz akkor is ha Zero örömet okoz neki, ugyhugy inkabb azt mondom en is h probald mondani neki hogy mi jo neked es azt is merd kimondani, ha Vmi nem jo!
2017. júl. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Hát akkor a javaslatom hogy masztizz előtte. Masztizzatok együtt.


És hogy simogasd magad miközben benned van.


Azután majd alakul az egész.


(És keress egy FÉRFIT. Nem hiszem, hogy ha egy normális Férfival próbálkoznál, akibe őrülten szerelmes vagy, itt panaszkodnál...)


Pszichológiai segítség sem ártana.

2017. júl. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!