Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért volt probléma az eddigi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért volt probléma az eddigi összes ferfinak, ha szex közben én is simogattam a puncim?

Figyelt kérdés
Mind azt mondta, hogy az az ő dolga. Ez tényleg zavarja a férfiak nagy részét?
2017. júl. 15. 22:31
1 2
 1/13 anonim válasza:
86%
Szia én imádom mikor a nő simogatja magát. 😀 Úgyhogy nem értem 😀 rossz emberekkel ismerkedsz 😀
2017. júl. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Elég érdekes pasiaid voltak akkor eddig. :(
2017. júl. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
engem nem zavarna csak vigyázz ha körmöddel nehogy végig szántsad a péniszét az illetőnek :D tapasztalat
2017. júl. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Azert mert ugy ereztek azert nyulsz magadhoz, mert nem eleg neked a farkuk, nem tudnak kielegiteni. Netto marhasag, de ez van. Talan majd kifogsz egy olyat, akit ez nem zavar.
2017. júl. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
furcsa palikkal voltál azéer, nekem volt barátnőm aki kimondott kis vibrit vett hogy közben rezgesse magának, amit n is rendesen éreztem és szuper volt.
2017. júl. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 RRR ***** válasza:
100%
engem egyenesen izgat,ha egy nő ezt teszi
2017. júl. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azokat zavarja akiknek gondja van az önértékelésével és úgy értelmezi a dolgot, hogy nem tud kielégíteni.
2017. júl. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Egyszer-egyszer még izgi. Aztán frusztráló, mintha nem lenne elég amit én nyújtok.
2017. júl. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Hát elég béna pasikkal lehettél, ha közben magadnak kellett csinálnod. Simogatni egyedül is tudom, basszus azért van ott ő, hogy ő csinálja, ne én..
2017. júl. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem KELLETT magammal csinálnom, hanem izgatónak találnám. És egyik pasi sem volt béna, jól csinálták, elveztem mindig, csak ez egy plusz, ami számomra nem vesz el semmit abból az élvezetből, amit a ferfi ad. Termeszetesen más dolgokat is csinálok, magammal is, de főleg vele, csak ez zavar, hogy ez miért probléma.
2017. júl. 15. 23:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!