Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, hogy a párom ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy a párom ki tudjon elégíteni?

Figyelt kérdés

A barátommal egy éve vagyunk együtt, és a szex nem olyan, mint ahogy gondoltam, hogy lesz.

10/9x előttem megy el, és hamar ráadásul. Van amikor elő veszi a következő óvszert, hogy csináljuk tovább, de van, hogy fel sem áll neki, hiába csókolgat. Ha feláll akkor meg puha, szoval ahh..

Mondtam neki, hogy mostmár csomót fogok kötni a farkara. De nem hatotta meg.

Kezd kissé zavarni, hogy nem tudok elmenni ezmiatt.

Van hogy utána kézzel kényeztet, de nem olyan jo mint ugye amúgy.

Mit tudok tenni, hogy tovább bírja?


2017. júl. 17. 07:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Keresni egy keményebb állandóan álló fszt :) Amúgy , ha egy év alatt nem sikerült ez, akkor gondolod sikerülni fog ezután? Hányszor csináljátok egy héten illetve mióta,
2017. júl. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ezzel nem tudsz mit tenni , nem izgatod anyira már. Sajnos nem tud ő mit tenni..
2017. júl. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
amikor az én pasim hamar ment el kipróbálta a kamagrát és csodát tett. utána hatalmasakat szeretkeztünk
2017. júl. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Mindkettőnknek a másik az első szexpartnerünk. Nem volt más ezelőtt, ezért gondolom, hogy lehet tapasztalatlan.

Remélem mindig, hogy majd beletanul.

Egy héten egyszer kétszer fekszünk le.

2017. júl. 17. 08:07
 5/14 anonim ***** válasza:
Használjon puha jó méretű péniszgyűrűt,bevált(kicsit vágja rövidebbre a tövénél a szőrét mert húzni fogja) 44F
2017. júl. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Loketion ***** válasza:
3as válaszoló, ha fiatalon csak kamagrával megy, akkor mi lesz 10 év múlva ? :D injekció ? :D
2017. júl. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
És ugy érzem kezdek befordulni..mindenkivel ingerült vagyok
2017. júl. 17. 08:22
 8/14 anonim ***** válasza:
Nyalással nincs orgazmus?
2017. júl. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Gyakorlás, gyakorlás...nyilván a második menetre ne alapozzatok...az a legtöbbször puhap..öcs szindróma...álljon meg , szálljon ki, közben izgasson tovább, hogy te is csúcs közelben legyél, aztán rakja be újra...
2017. júl. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nyalással van.


De azt mondja, hogy hirtelen jön neki és nem bírja abbahagyni.

2017. júl. 17. 08:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!