Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 69 -es probléma. Két dologra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

69 -es probléma. Két dologra nem lehet figyelni elméletileg, de hogy történjen hogy egyszerre legyen a partnerrel orgazmus?

Figyelt kérdés
69 -es probléma. Két dologra nem lehet figyelni elméletileg, de hogy történjen hogy egyszerre legyen a partnerrel orgazmus? Arra gondolok hogy akkor jó és csodás, de elérni hogy. Teknikák, akár trükkök, tapasztalatok, szokások . Ki hogy? Ha lehet, nincs tabu, lehet másoknak is segít ez a kérdés.

2017. júl. 17. 07:59
 1/8 anonim ***** válasza:
ööö
2017. júl. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A volt barátom már ismert annyira, hogy tudta mikor fogok elélvezni ami közben nyal, tehát amikor már úgy vettem a levegőt, hogy el fogok élvezni akkor már ő is készült arra, hogy elélvezhet, így általában egyszerre élveztünk el 69 közben is!
2017. júl. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez csak az időzítésen múlik, ha készen áll rá mindkét fél, akkor jöhet a 69-es póz és ennyi a trükk :)
2017. júl. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyszerűen az altesteddel elhúzódsz, ha úgy érzed idő előtt élveznél el.
2017. júl. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Mi van ha erősen kell figyelni hogy orgazmusom legyen (magára a kényeztető érzésre) , és közben a partmeremre nem tudok figyelni ( annyira figyelem magam hogy megállok , őt nem kényezetetve , vagy nincs az az odafigyelés ).

De ha ráfigyelek akkor nekem nem lessz , de neki biztosan..

2017. júl. 17. 14:13
 6/8 A kérdező kommentje:
...
2017. júl. 18. 09:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Az igazi fenomenális élmény az, amikor a vaginádban van a fiú, és úgy értek egyszerre a csúcsra.
2017. júl. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

NEm egyszerre kell csinálni.

Ha magadra szeretnél figyelni, akkor addig ne szopj. Max hagyd a szádban a farkát.

Én jobban élvezem a szopást úgy, hogy közben érzem a punci illatát, ízét is, ezért szeretem a 69-et.

A nyelvem a punciban van, de nem nyalok. Ha a párom közben kényeztetésre vágyik, tud egy kicsit mozogni a számon. Aztán cserélünk. Ő a passzív, én nyalok, ő meg élvezi, de a farkam a szájában marad, néha én is mozgok egy kicsit, hogy ne lankadjon az izgalom. Aztán egyre gyorsabban váltunk, ahogy közeledik az orgazmus.

2018. ápr. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!