Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem tudok elélvezni, mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok elélvezni, mit lehet ilyenkor tenni? (L)

Figyelt kérdés

Párommal lassan 4 hónapja vagyunk együtt, életemben nem volt ennyire jó a szex, mint vele, de egyszerűen nem tudok elélvezni. Előtte sem sikerült férfitól, csak magamtól, de magamnak nem csináltam soha annyiszor, hogy ez okozza a problémát. Magamnak is csak a csiklóit tudtam elérni, a hüvelyit soha.

Nem szeretnék színlelni az ágyban, de tudom, hogy neki ez rosszul esik, hogy nem megyek el.

Azt szeretném kérdezni, hogy ilyenkor mit lehet tenni vagy mi állhat ennek a hátterében?

Válaszokat előre is köszönöm!

(20F és 18L)



2017. júl. 6. 15:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Sok minden.
2017. júl. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
köszi #1, de ez kb annyit ért mintha nem írtál volna semmit
2017. júl. 6. 15:49
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Épp az hogy jót írt. Túl sok mindentől függ.
2017. júl. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Értem, de akkor miből induljak ki? pszichés probléma vagy valami nem oké odalent vagy mi?
2017. júl. 6. 15:57
 5/18 anonim ***** válasza:
Nyalástól sem?
2017. júl. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Hogyan lehet, hogy életedben nem volt olyan jó a szex, mint vele, miközben el sem tudsz élvezni? WTF? Megsúgom, elég kevés nő képes hüvelyi úton érzékelni az orgazmust. Noha érzetre más, mint a csiklói, az idegi összeköttetés ugyanaz a kettőnél, magyarul a beidegzése. Ezt ki kell tapasztalnod magadnak, aztán rávezetni a palit, hogy milyen pózban, ritmusban, tempóban gyaluljon.
2017. júl. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
a pózt megtaláltuk már, azzal meg is lenne az orgazmus csak neki is annyira jó úgy hogy elmenne tőle. amikor meg megáll hogy ne élvezzen el ugye ugrik az egész
2017. júl. 6. 16:36
 8/18 anonim ***** válasza:
Szoval akk amator pasid van...le is irtad sajat magad
2017. júl. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Elegitsd ki elso menetben, masodikban pedig rad koncentraljon es te is csak magadra. Akkor lehet eleg ideig fogja birni hogy te is elelvezzhess!
2017. júl. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 PUD1N3 ***** válasza:
Hasznájqtok gumit miután el ment akor csinája tovabb és el fogsz menni
2017. júl. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!