Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tetszik egy 32 éves pasi, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy 32 éves pasi, de szűz. Lehet ebből kapcsolat?

Figyelt kérdés
Elég visszahúzódó, intelligens, mosolygós, nem tudom, miért nem volt még barátnője. Attól félek, nem akar kapcsolatot
2017. júl. 18. 17:05
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Én mondjuk szóba sem állok olyan libákkal, akik "pasiként" hivatkoznak a férfiakra. De persze, minden lehet.
2017. júl. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Na megmondom mi van. (Tudom, mert én is csak 27 évesen csajoztam be először.) Vannak férfiak, akik alapvetően tök normális, korrekt fickók, csak valamiért introvertáltak, visszahúzódók, nem szeretik járatni a szájukat... ilyenekkel a nők a középsulis-egyetemi években javarészt szóba se állnak, próbálkoznak-próbálkoznak, nem túl sok sikerrel. Ennek eredményeképp megkopik az önbizalmuk, és egyszerűen nem mernek kezdeményezni, mert félnek az újabb koppanástól. Ráadásul ilyen korban szűznek lenni, már kimondottan "ciki", sok nő szimplán kiröhögi az ilyet, nem csoda, hogy fél szerencsétlen.


Szóval kedves kérdező, ebben az esetben az van, hogy neked kell kikaparnod a gesztenyét. Nyomulj rá finoman, és próbáld meg kommunikálni, hogy neked egyáltalán nem számít, hogy kinek hány évesen mennyi nője volt. Nem biztos, hogy egyszerű, viszont szerintem ha sikerrel jársz, nagyon ragaszkodó, jó társra lehet így szert tenni.

2017. júl. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Teljesen igaza van a második válaszolónak. Hajrá kérdező, sok sikert, nem feltétlenül van baj a csávóval.
2017. júl. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
12%
Ha 32 évesen még szűz,az nem férfi! Már bocsi. De te férfinak tekinted,mert balf..z,ennyi önbizalma nincs,ennyi idő alatt nem tudott csajozni,elmenni ku..ázni,ennyire nem lehet. Ez kamu szerintem,kizárt,hogy szűz! Ha meg az,akkor ahogy írtam.
2017. júl. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Férfi. És én imádnám.
2017. júl. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem visszahúzódós,csendes,nincs önbizalma.Hajrá!Próbálkozz!

Én is ilyen vagyok.

2017. aug. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2017. aug. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Úgy van valószínűleg ahogy a 2 válaszoló is leirta.

Lehet hogy nem a szüzesség elvesztése volt a legfontosabb dolog az életben. Emellett nyilván nem szereti az alkoholt, a tömeget, a zajt, a cigi füstöt... És nem tekint haverjának minden 2 embert akit valamelyik kocsmában ismert meg.

2017. aug. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!