Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Roma lányok, ti belemennétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Roma lányok, ti belemennétek bármilyen kapcsolatba egy magyar pasival? 24f

Figyelt kérdés

2017. júl. 9. 12:32
 1/8 anonim válasza:
41%
Kicsit buta kérdés.Tekints úgy a Roma lányokra ,mint a magyarokra.Ez személytől függ.
2017. júl. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. júl. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

Jaj fejezd már be ezt a nagy rajongást, amit a napi minimum 1 roma lány-magyar pasi felállásos kérdéseidben nyilvánítasz ki, kérlek!


És igen. Belemennek akár. De ne általánosíts, nem mindenkinek jön be ez a stílus sem. És igen, ahhoz, hogy kiderítsd a dolgot, ki kell lépni az utcára az internet elől.

Szurkolok, hogy sikerüljön és csökkenjenek a kérdéseid napi szinten. Köszi. Szia.

2017. júl. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

Megmondom őszintén.

1% esély van arra hogy roma legyen a barátom.

99% hogy magyar.


Mégpedig azert mert magyarok között szocializalodtam es nem tetszenek a roma fiúk attól függetlenül hogy En is az vagyok. Marmint roma lany.

Szinte Fehérbőrű, világos barna hajú, zöldes barna szemű vagyok. Nem nézik ki belőlem hogy roma vagyok. Na meg a viselkedesem is olyan mint a magyaroké. Nem tagadtam soha hogy az vagy sot meg büszke is vagyok ra hisz gyönyörű hagyományaink vannak stb..

2017. júl. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Hány éves vagy? Van kedved levelezni? Üdv!
2017. júl. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

Nagyon kevés az esély arra,hogy roma/cigàny férfival legyek kapcsolatban. Nem csak azért,mert a környezetemben lévők zöme nem roma, (nincs is roma ismerősöm akivel tartom a kapcsolatot vagy ilyesmi) és nem ismerem a roma kultúrát,szokásokat, nem ismerem a nyelvüket, de sajnos külsőre sem vonzottak és soha nem mozogtam cigànyok körében. Viszont igaz, a társadalmi, származási vagy kulturális különbségek sokszor valódi akadályokat állítanak egy kapcsolat elé.


Engem egy roma előbb elítél, kiközösít, mert nem vagyok igazi roma/cigàny ember. Nagyon sokszor piszkáltak már, vagy csak megnéztek amikor a családommal láttak akik mind szőkék barna hajúak, kék és zöld szeműek - mivel magyar családban nevelkedtem kiskorom óta.


Ellenben a magyarok is elutasítóak, de talán több esélyem lehetne,ha bizonyítok. Kivételek mindig vannak, szóval nem szeretnék àltalànosítani sem. Viszont amikor találkozunk másokkal, szükségünk van arra, hogy mihamarabb tulajdonságokkal ruházzuk fel őket vagy megjósoljuk viselkedésüket. Ez egy természetes és elkerülhetetlen pszichológiai folyamat, de ezek a sztereotípiáink és előítéleteink fontos szerepet játszanak, hiszen ahhoz, hogy tudjuk, egy adott emberrel folytatott kapcsolat esetleg terméketlen, vagy akár káros vagy veszélyes is lehet számunkra, sok időt kellene vele eltöltenünk, ami nem biztos, hogy megéri. Ezért én egy következtetési folyamatot alkalmazok, ami összességében egy többé-kevésbé hatékony eszköz. Az én kapcsolati rendszerem egésze azon alapszik,hogy azokkal az emberekkel lépek kapcsolatba, akiket a következtetési rendszeren keresztül kiválasztottam és engem is elfogadott az illető. Ennek a folyamatnak mindennapi használata előre jelzi a személyes és viselkedéses jellegzetességeket, kezdve bizonyos szubjektív típusú tulajdonságok megfigyelésével, ezt a folyamatot segítik sztereotípiáink és előítéleteink.Van azonban egy másik korlát, hogy nem magyarázzák az előítéleteket - azt, hogy hogyan lehetséges, hogy egy adott csoport összes tagja előítéletes egy másik csoporttal szemben. Végül pedig nem veszik figyelembe azt, hogy adott csoportokkal szembeni előítéletek adott történelmi periódusokban, adott események hatására felerősödnek, más periódusokban pedig csökkennek.


A lényeg ,hogy a szociális identitásom tudatos és felvállalt hovatartozásom valamint ezzel a hovatartozással együtt járó érzelmi színezet és értékrendszerem szerint kevesebb eséllyel indulok egy roma férfinál és őszínte leszek, tényleg nem érdekel a kisebbség, egyszerűen nem vonzanak külsőre (sem) ezek a férfiak. Arról nem beszélve,hogy úgy gondolom NEM beszélhetünk cigány értelmiségről, kevés, nagyon kevés az olyan roma akivel szerintem megtudnám magam értetni, pontosabban én még ilyennel személyesen nem találkoztam.


Az esélyeket kb így látom: 2% esély,hogy roma lesz a barátom. 38%,hogy magyar barátom lesz és 60%,hogy soha nem lesz barátom.



19/L

2017. júl. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Most is magyar a párom 2,5 éve vagyunk együtt.

23 B

2017. júl. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Most is magyar a párom 2,5 éve vagyunk együtt.

23 N **

2017. júl. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!