Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak itt olyan fiatal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan fiatal lányok akik nem tudják kiélni valamelyik perverzebb fantáziájukat?

Figyelt kérdés
Az érdekelne hogy a fiatal lányok mennyire perverzek és mennyire tudják ezt megélni. Mindenféle durva dolog jöhet ami felizgat titeket de nem tudjátok kipróbálni. Az emberek hajlamosak azt hinni hogy a nem hétköznapi vágyak és fétisek csak kiélt korosabbak kiváltsága. Kort is írjatok!

2017. júl. 18. 23:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom kiélni az amúgy szerintem nem perverz vágyaimat, mert nincsen barátom.


19/L

2017. júl. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

tegnap 23:35


Gondolom olyannal meg aki nem a barátod bizalmi kételyek miatt nem menne. Mit gondolsz azokról akik túlléptek az ilyen aggodalmakon?

2017. júl. 19. 01:04
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kutyával szeretnék sokan, csak tabu! Ló is bejön sokaknak!
2017. júl. 19. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Van egy lányismerősöm, aki szenved attól, hogy szerinte a kicsi melle miatt nem talál senkit a korosztályából, mert azok a nagy dudákra hajtanak. Közben meg kiderült, hogy ez a lány igazából arra vágyna, hogy a rendkívül gyönyörű lábát kényeztessék, mondjuk úgy, hogy nem mindenki által elfogadott módokon. Csak sajnos nem tudom neki elmondani (a korkülönbség miatt se, de más okból sem), hogy én meg ugyanazt csinálni vágyom, amit ő szeretne. 40+/f
2017. júl. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%

Nagyon sok minden van amit szeretnék kipróbálni, de talán

vannak, olyan dolgok, amiket erkölcsi okokból ki sem ejtek a számon nem, hogy meg is valósítsam.

18/L

2017. júl. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem van barátom, aki meg is valósítaná velem, de nem merem nagyon mondani neki. Pedig ő is imád vadulni.

Engem pl: izgatna ha teljes erőből lefogná mindkét kezemet, durván harapdálna.

2017. júl. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

ma 08:18


Mik azok a dolgok? Nincs semmi következménye nyugodtan elmondhatod. Engem érdekel. Nem ítélkezem. :)

2017. júl. 19. 20:23
 8/11 A kérdező kommentje:

ma 07:36


Miért nem mondod el neki ha ő is erre vágyik? Amúgy konkrétan mit értesz az alatt a kényeztetés alatt?

2017. júl. 19. 20:24
 9/11 A kérdező kommentje:

ma 09:49


Volt lány aki szerette. Főleg szex után szoktam így bevadulni. Úgy kell megharapni h kicsit fájjon mert az izgató de ne maradjon nyoma így nem szabad túl nagy erővel harapni. Amúgy a kisebb harapásokat én is imádom a nyakamon pl.

A harapdálás pedig nem túl erős karmolással kiegészítve az igazi. :)

2017. júl. 19. 20:27
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Vérivás, vágások, fojtogatás, cross dressing...

Nem nagyon találok hozzá senkit. Na, meg ugye fontosak az érzelmek. 17/L

2017. júl. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!