Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Baj az ha ennyire és ennyiszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj az ha ennyire és ennyiszer kívánom az együttléteket, elvégre nem ártalmas?

Figyelt kérdés

Nos én 18, vagyok szexuális életet 2 hónapja élek, nem tartom magam megszálottnak ilyen téren, de vannak igényeim. A barátom/szeretőm nagyon jóképű, jó teste is van, jó a dumája, kedves, szóval nagyon imádom, tőlem idősebb egy jó pár (sok) évvel. Vele vesztettem el a szüzességem, és mióta együtt vagyunk kb minden percben szexelünk, sőt én kifejezetten szeretem reggel is, és többször is. Sport közben ismerkedtünk meg, ő kosarazik, és kb egy hét alatt ágyba vitt, azt hozzátenném, hogy ha valakinek hát nekem vannak elvárásaim (belső). Megjegyezném, hogy nem sminkelek, nincs rajtam semmi mű, mégcsak nem is kéretem magam pasiknak.Szóval ugye ez nem beteges és attól még nem vagyok szexőrült hogy sokszor kívánom

Szép délutánt



2017. júl. 17. 19:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem beteges, csak mivel csak a dugás miatt vagytok együtt, ne gondokd, hogy hosszútávú lesz a dolog, hiszen hamar kiderül majd, hogy tulajdonképpen semmit sem tudtok egymással beszélgetni.
2017. júl. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szex terén mindenkinek másak az igényei ráadásul nálad még friss a dolog amúgy is de a kapcsolatotok is friss így teljesen természetes hogy ennyire rá vagytok kattanva egymásra ez majd idővel vagy csillapodik vagy nem, de a lényeg annyi, hogy amíg neked és a párodnak egyformák az igényeitek fölösleges gondolkodni ilyesmin :)
2017. júl. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem csak szexelünk, jaj már ne legyél már ilyen sablonos, na persze mert ha egy fiatal csaj összejön egy idősebbel azzal csak dugnak, én nem erősítem a sztereotípiát

Sokat beszélünk, jól ismerjük egymást 😋

2017. júl. 17. 19:32
 4/11 anonim ***** válasza:
Akkor meg mi a kérdés? Ha jó így nektek, senkire sem tartozik
2017. júl. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Addig, míg nem velem qr egy nő, vastagon lekulázom, hogy kivel hányszor csinálja. Téged is unnak valahol. 😂
2017. júl. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Unnak? Kik? 😕
2017. júl. 17. 19:46
 7/11 anonim ***** válasza:
62%
Akik ezután át fognak menni rajtad, te kis pacalarcú. ☺
2017. júl. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
"és kb 1 hét alatt ágyba vitt".Na erre kellettél :D Ürítésre használ téged tinilány.
2017. júl. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez nem szexőrültség. Élvezitek egymás társaságát, szerettek sokat szexelni. Ezzel nincs semmi baj. Más csak vágyik ilyenekre de ti meg is csináljátok.
2017. júl. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat

Nem hiszem, h ürítésre használ, 18 évesen már vágytam a szexre, és mint ahogy mondtam sokszor kezdeményezem én a szexet

2017. júl. 17. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!