Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, mit szólnátok, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit szólnátok, ha párotok bejelentené, hogy lefeküdt egy nővel? Megcsalás?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat
2017. júl. 18. 23:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

kapcsolat alatt?

kuka

2017. júl. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Lány vagyok, de szerintem ez ugyan úgy megcsalásnak számít,ha ez akkor történik meg amikor a csajnak párja/barátja van.


19/L

2017. júl. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

hát lehet h rosszul esne. nem tudommég nem történt eddig ilyen ....tudtommal :D ha nem te vagy a csajom.


de biztos megkérdezném h jó volt e és h mit csináltak. ömm amugy nem irod meg priviben?

2017. júl. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
39%
Számomra nem számít megcsalásnak mert egy nő nem tudja megdugni, sem meg sz@ptatni. Mondjuk mi ezt meg is beszéltük.
2017. júl. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Meglepődnék, az biztos.

De jobb esetben a kapcsolat elején megbeszélik az ilyet, hogy ki kikhez/mikhez vonzódik.

2017. júl. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
63%

Nem tudnék rá haragudni még akkor sem, ha egy másik férfival csalt volna meg. Nem is az lenne a fontos számomra, hogy megcsalt-e vagy sem. Az bántana, hogy nem tettem meg eleget azért, hogy ezt a vágyát el merje mondani nekem. Még szörnyűbb, hogy ki sem derülne, hogy miért nem. Miért nem bízott meg bennem annyira, hogy elmondja nekem, hogy erre vágyik? Soha nem adnék rá okot, hogy bizalmatlan legyen velem. Ha van valami olyan vágya, amit velem nem tud megélni, de mással igen, megengedném neki, hogy megtegye. Csak azt szeretném, hogy igazán boldog legyen.


23/F

2017. júl. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
megkérdezném szerinte hogyan tovább akarja e folytatni ha sajnálná és igen akkor megbocsáltok aztán ha megismétlődik (akármilyen neművel) akkor szerintem kuka annak vagyok a híve hogy emberek vagyunk mindenkinek jár még egy esély de kétszer is eljátszani valaki bizalmát már pofátlanság.
2017. júl. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha ronda csajjal feküdt le, akkor veszekedés. Ha szép csajjal, akkor felizgulás. Ha csak testiségről szól, nem zavar. Ha érzései is vannak a csaj felé, akkor tipli.
2017. júl. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem tekinteném megcsalásnak. Az ha mindkét nemhez vonzódik az ő dolga. Amúgy meg a hármast sem utasítanám el az pedig így mindenkinek csak jó. 19F
2017. júl. 19. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
É-des hár-mas!! É-des hár-mas!!!!
2017. júl. 19. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!