Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, ha srác elakar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha srác elakar kerülni emiatt?

Figyelt kérdés

Az elmúlt egy évem elég kemény volt. Voltak gondok otthon is és az egyetemen is.

Épp emiatt azzal lazítottam, hogy szexuálisan elengedtem magam, kipróbáltam lannyal, sok fiúval szexeltem, nagyon jól levezettem ezzel a stresszt.


Viszont most megismerkedtem egy sráccal, akivel komolyra fordult a dolog, komolyan gondolom vele, de a fülébe jutott ez és konkrétan ribinek tart és elakar kerülni. :(


Olyan hülyeség ez. Nem az jelenti erkölcsi romlást, hogy én megéltem a vágyaimat, ettől még hűséges vagyok. És ezt nem érti meg.


Mit tegyek?



2017. júl. 14. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
jogos, mindenki maga dönti el, hogy kivel akar együtt lenni, akin átment a fél suli/város, vagy valami visszafogottabb csajjal
2017. júl. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 kovpet ***** válasza:
82%

"Elakar" vs egyetem? Így lesüllyedt volna a szint?

Vagy csak egy nyári szünetben unatkozó tini vagy?

2017. júl. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%
Jól tetted, hogy jól érezted magad és sokat szexeltél. Ha ő emiatt dobni akar és nem tud elfogadni, akkor hagyd a francba.
2017. júl. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
25%
De hát ribi vagy,akkor miért kell ezt leplezni?
2017. júl. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
38%

Na sok frusztrált erkölcs csősz... :)

Figyelj, ha ez a srác a múltbéli dolgaidon rágódik akkor inkább hagyd a francba, mert ebből később is csak vita meg féltékenykedés lesz. ha valaki nem képes megfelelően kezelni ezeket a dolgokat, akkor az nem érett meg egy kapcsolatra. A másik lehetőség, hogy ez csak egy kifogás a pasi részéről és valójában nem is akar tőled semmi komolyat, csak nyilván erre könnyebb hivatkozni, mint megmondani őszintén.

2017. júl. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Nem az jelenti erkölcsi romlást, hogy én megéltem a vágyaimat, ettől még hűséges vagyok."


De, kérlek... pontosan azt jelenti. T'od az erkölcs épp arról szól, hogy nem az ivarszerved irányít téged, hanem te irányítod saját magad.

No problemo... keress hozzád illőbb, laza erkölcsű srácot. Ennyi az egész.

2017. júl. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!