Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért él az a tévhit, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért él az a tévhit, hogy a férfiak csak a szexre gondolnak?

Figyelt kérdés

Jómagam is férfi vagyok és bizony,én is sokat gondolok a szexre,de nem állandóan,sok más dolgon kattog az agyam(pl. a munkám,karrierem,néha filozofálok),de ha a szexre gondolok,akkor is kb. 20-30 percig fantáziálok róla.

Tehát,ez csak sztereotípia vagy lehet,hogy én vagyok a kivétel?


25/f



2017. júl. 19. 11:17
1 2
 1/11 Ramone ***** válasza:
45%
Néha eszembe jut egy pohár belle-vue is ...
2017. júl. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Én a disznótartás szépségein is merengek olykor...
2017. júl. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

Amikor azt mondják h csak a szexre gondolunk azt ne vedd szó szerint, nem úgy értik h a nap 24 órájában.

Csak lényegesen többet mint a legtöbb nő.

De ezt 25 évesen tudnod kéne!

De szerintem inkább "filozofálj" tovább magadban :DDD

2017. júl. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz,mert én például olykor éhes is vagyok,a kajára is gondolok.:)
2017. júl. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, a nők is rengeteget gondolnak a szexre. (Legalább is, ha csak magamból indulok ki...és szerintem, így van ez rendjén!) ;)
2017. júl. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Diavolino44 ***** válasza:
#3 epic comment :D
2017. júl. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Na elmondom az én esetemet férfiként. Én is ugyan rengeteget gondolok rá, de nem a megszokott formában. Nálam ez már nem működik akárkivel, és nem egymagában létező érzés, mivel fontos, hogy minimálisan ismerjem az illető lányt/nőt és személyiségben meg kell fogjon. Ha ez megvan, onnantól nálam az érzelmek meg a szex mindig együtt jelentkeznek. Tehát ha nem táplálok valaki iránt minimális, akár csak baráti érzelmeket, akkor a farkam se fog nagyon felállni rá, akármilyen gyönyörű, mert fontos, hogy minimum ismerős kell legyen. (26/F)
2017. júl. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz. Mert csak a sör után gondolunk a szexre.
2017. júl. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ostoba igénytelenség miatt csavarodhatott ki az eredeti felvetés, vagy túl hülye volt aki észrevette a dolgot és általánosított egyszerűsített a maga igénytelen módján, aztán ez elterjedt. De sok ilyen van. Pl a minden nő k..va, vagy a minden nő egy egybetűs állat szintén ilyen ostobaság.


A szex a gondolataim 30-60 százalékát teszi ki. Mikor mennyi. De emellett sok más értelmes gondolatom is van.

35F

2017. júl. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Valóban nem csak szexre gondolunk. Velem pl előfordult már, hogy teljes két percig eszembe sem jutott. :-))

Viccet félretéve ez nem annyira tévhit, mint első blikkre látszik, de nem is annyira durva a helyzet, mint ahogy a feltevés sugallja.

Való igaz, hogy a férfi agyában 4x akkora helyet foglalnak el a fajfenntartási, mint a létfenntartási ösztönök. Lehet pfujogni, lehet hőbörögni, hogy nem vagyunk állatok, meg ösztönlények, meg anyám tyúkja, de a valóság az, hogy ugyanazok az evolúciós törvények irányítanak ma is, mint amikor Hiányzó Láncszem nevű ősünk először egyenesedett két lábra, és kezével árnyékolva a szemét, körülnézett a végtelen szavannákon. Amikor rendben van a szexuális életünk, remekül tudunk a világmegváltó terveinken dolgozni, de amint két napig nem jutunk pinához, azonnal arrafelé kanyarodik minden második gondolatunk. Kár ezt szépítgetni, semmi szégyenletes nincs benne. Ez a dolgok rendje. Azért vagyunk bátrabbak, vakmerőbbek, az életet kevésbé tisztelők, mint a nők, az ő agyukban ez az arány fordított. Nekik a létfenntartás a fontosabb. Nekik vigyázniuk kell magukra, hiszen az utódainkra is csak úgy tud(-ná)-nak vigyázni, ha ők maguk egyben vannak.

Mindazonáltal azt is el kell ismerni, hogy erősen effeminálódott a mai férfitársadalom, köszönhetően az étolajoknak és a mindenbe belecsempészett szójának. Így az esetükben talán több az olyan személy, mint amilyennek kérdező is tartja magát. (Bár bennem erős kérdőjelet hagy, hogy ha annyira nem jut eszébe a szex, akkor mi a ménkűnek teszi ki ezt a kérdést?)

2017. júl. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!