Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiú vagyok de mikor meglátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú vagyok de mikor meglátok egy jó csajt elkalandozok vele pl de jó segge van adnám neki stb nők is igy gondolják gondolnak ilyesmire?

Figyelt kérdés
2017. jan. 24. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Mindenkinek van fantáziája és arra használja amire szeretné. Akkor amikor szeretné, ez a legjobb benne.


Ha fantáziálsz azzal még nem ártasz senkinek...


Egy jó kis piszkos fantázia sosem rossz ;)

2017. jan. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudnád a nők mire gondolnak elszégyellnéd magad, de tényleg a nők soha nem hangoztatják, miközben a férfiak állandóan.
2017. jan. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
#2: Na mire gondolnak? Hadd szégyelljük el magunkat.
2017. jan. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem, nekünk nőknek még agyunk sincs... Persze, hogy fantáziálunk!
2017. jan. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk én konkrét férfiakról nem szoktam. Vagy elképzelek sztorikat és a férfinek szinte az arcát sem látom, vagy ha van partnerem, konkrétan azokról a dolgokoról amiket együtt szoktunk csinálni, vagy mit csinálnék szívesen vele....de idegenekről nem fantáziálok akárhogy néznek ki.
2017. jan. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nőként mondom, hogy sokszor lekevernék magamnak egy-egy sallert, azokért a felvillanó képekért az agyamban.

Jellemtelen egy nőszemély vagyok:)

34/n

2017. jan. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!