Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párom gumi nélkül akarja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom gumi nélkül akarja kipróbálni az anált. Neki már volt nekem első lesz. Engednétek gumi nélkül?

Figyelt kérdés
2017. júl. 19. 14:36
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Nem
2017. júl. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
34%
Ha megbizol benne, akkor persze. Én csináltam már gumi nélkül elég sokszor.
2017. júl. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
24%

"Ha megbizol benne, akkor persze."

Miért mi lesz?

Terhes lesz? :D

2017. júl. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
30%
ha nem aids-es a parod akkor nyugodtan
2017. júl. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi lesz belőle? Húgycsőgyulladás a kakibaciktól. Utána meg hüvelyfertőzés, mert oda is átviszi a szerszám. Az egyetlen, amit nem csinálunk gumi nélkül, az az anál. Beöntésel sem irthatóki a végbél természetes baktériumflórája, nem is szabad kiirtani. Gumival nyugodtan.
2017. júl. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Sunshinedoll ***** válasza:
13%

Ha nem viszitek át egyik lyukból a másikba, és a pasid nem izgul húgyúti fertőzés miatt, és egyikőtök sem nemibeteg, akkor csináljátok.

Én szexeltem gumi nélkül análisan, nem lett semmi bajunk, pedig hónapokon keresztül így csináltuk.

2017. júl. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Na most az a helyzet, hogy az, hogy ki milyen húgyúti fertőzéseket kap el, az nem bizalom kérdése.

Onnantól kezdve, hogy a pasi húgcsövében megtelepedett egy kis kólibaktérium, azt te már szappanozhatod! Akkor is fertőz!

2017. júl. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
45%

#5:

Értelemszerűen, aki anális szeretkezésre vágyik, azért valamennyire felkészült.

Minimum az, hogy nem teszi át...

2017. júl. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
3-as: a nemi betegségekre gondoltam, nem csak a terhességtől kell félni. De látom, neked a betegség mindegy, csak apuka ne légy!
2017. júl. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
62%

#9-es:

Apuka vagyok, felneveltem két gyermeket.

A "ha megbízol benne", nem sok köze van a betegségekhez, különben az aids sem terjedne.

Nem megbízás kérdése.

Főleg úgy nem, hogy van sok olyan betegség ahol a pasi csak hordozó lesz, akár jó sok ideig.

Poén volt, jót nevettem rajta, mert nem odaillő szót használtál.

Semmi baj nincs vele, nem kell komolyan venni, főleg itt nem.

Ha a kérdést szó szerint értelmezed, az is vicces.

Lehet úgy értelmezni, hogy a nőnek még nem volt anális aktusa, a pasinak pedig már volt (csak nem mindegy melyik oldalán állt) :D.

No szóval ne legyetek már ilyen savanyúak.

2017. júl. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!