Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy nő mikor éli át először...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő mikor éli át először az orgazmust? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok, ne haragudjatok lehet rossz témába raktam a kérdést csak siettem. Párommal lassan 2 hónapja hogy elkezdtük a szexuális életünket. Én szűz voltam ő már tapasztalt, de mindent jól csinált. :)

Sajnos nem tudunk minden nap találkozni, és pláne nem szeretkezni. Nagyon élvezzük az együtléteket, de lehet hogy még eddig nem mentem el. De ügye ez idővel változni fog? Még jobban össze kell szoknunk?! Élvezek mindent amit csinál, és sokszor úgy érzem közel járok hozzá. Viszont a gumifelhúzástól mindkettőnk kicsit "lelankad" nélküle sokkal jobb. Valaki hasonló helyzetben van, vagy tapasztalat? Válaszaitokat előre is köszönöm. :)



2017. febr. 5. 23:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez ember függő. Vannak, nem is kevesen akik sima szextől nem tudnak elélvezni. Próbálgassátok, hogy mi tetszik igazán.
2017. febr. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Akkor fog változni csak, ha másképp csináljátok. Bombabiztos: előjátéknál ujjazás a G pontodon, csikló ízgatása az ujjaival. És hosszú előjáték. Szex közben pedig te vagy ő izgassátok a csiklódat időnként. Nem tom hányszor feküdtetek le, de ez gáz. Nekem is lassan jött az orgazmus, utólag tudom, azért, mert nem engedtem el magam eléggé vele. De a barátomnak ez szívfájdalom volt, nagyon sokat tett a mielőbbi orgazmusomért, és sosincs menet az orgazmusom nélkül, ha kell, utána, egyből, befejezi ujjazás + csikló izgatással.
2017. febr. 6. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Már mint hüvelyi orgazmusom nem hiszem hogy volt. És nem sokszor feküdtünk le eddig. De fogunk változtatni ezen.:)
2017. febr. 6. 06:27
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Tudod, a kérdésedből is látszik, hogy az a baj, hogy a saját testeddel nem igazán vagy még összeismerkedve. Ez nem baj, nem azért mondom, csak aztán ne csodálkozz, ha nincs orgazmusod, mikor olyanokat írsz, hogy "lehet, hogy még eddig nem mentem el", "hüvelyi orgazmusom nem hiszem, hogy volt" - mi ez a bizonytalanság? Te nem vagy ott, hogy nem tudod, elélveztél-e? Nem bántani akarlak, de ideje lenne maszturbálni, hogy képbe kerülj, mi is az az orgazmus, hogyan tudod elérni te magadnak! Addig a barátodnak is nehéz lesz. A konkrét kérdésedre válaszolva: a női orgazmus macerásabb, mint a férfiaké, sokkal inkább kell tanulni, elsajátítani a képességet rá. Van olyan nő, akinek elsőre megy, de olyan is van, aki egész életében nem veszi a fáradságot, hogy megismerkedjen a testével és az igényeivel, és beletörődik abba, hogy ő nem élvez el. Most még élvezed a szexet, mert új, de ha már évek óta nincs orgazmusod, egy idő után a tested is ellenállni fog a szexuális ingereknek.
2017. febr. 6. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Magadnak tudsz csikló orgazmust okozni?
2017. febr. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
#4-es válaszoló minden lényegeset elmondott. NEm nagyon lehet már hozzátenni. Kedves kérdező, fogadd meg a tanácsát.
2017. febr. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
4es! van, akinek sosem sikerül, magával sem, akármit csinálhat, képzeld. sem magával, sem palikkal. szóval reméljük a kérdezőnél ez majd elmúlik és lesz neki rendesen orgazmusa. rengeteg nő él egyébként orgazmus nélkül. nekünk nem elég, ha valamit ráncigálnak bennünk szerintem.
2017. febr. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
26%

7-es: És szerinted ez normális? Ha csak nincs valamilyen anatómiai hiányossága egy nőnek, akkor legalább a csiklóorgazmusra képes. Az, hogy a fejében baj van, nem tud eléggé ellazulni, vagy valamiért gátlások vannak benne a szexualitása kapcsán; vagy az, hogy nem akar kellő időt és energiát szánni saját testének megismerésére, megfelelő technikák elsajátítására, az nem a világ problémája. És nem is általános dolog.

Sajnálom a helyzetedet, de a hiba benned van, ez biztos.

"nekünk nem elég, ha valamit ráncigálnak bennünk" - hát ha neked ez a szex, akkor nem csodálom, hogy sosem volt még orgazmusod.

2017. febr. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Csiklóorgazmusra persze képes vagyok, bocsánat lehet félreérthetően írtam valamit.De lehet hogy még kis idő míg összeszokunk vagy nem tudom, elvégre nincs még két hónapja hogy elkezdtük a szexuális életünket együtt, és amint említettem nem sok alkalmunk van a szeretkezésre.
2017. febr. 6. 15:26
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Hüvelyi orgazmust nem minden nő él át. Nem mindenki képes rá.

Ez nem függ attól, hogy kinek mekkora van, esetleg misszionárius pózzal próbálkozhattok, húzd fel a lábad, vagy épp ellenkezője,fektetsd le. Ezt neked kell kitapasztalnod. Ha megy a csiklói akkor olyan nagy gond nem hiszem,hogy van.:)

2017. febr. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!