Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőm amikor elélvez sír,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm amikor elélvez sír, miért?

Figyelt kérdés

2017. júl. 20. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:
29%
a feszültség így jön ki
2017. júl. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom a pontos okát, de nekem is a párom ritkán csinált már ilyet. Reméltem, hogy azért ennyire rossz nem vol ;-), de azt mondta nem, csak ilyenkor annyira intenzíven törnek rá az érzelmek, hogy muszáj sírnia, nem tudja befolyásolni...
2017. júl. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi rosszat ne gondolj bele! Nekem 2-3 olyan barátnőm volt, akikkel előfordult, hogy könnybe lábadt a szemük. Azért sír, mert nagyon élvezte veled, és az orgazmus után elöntik az érzelmek, és ez így jön ki rajta! Az örömtől pityereg a barátnőd hidd el :) !
2017. júl. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

ezt már sok csajról hallottam, a hirtelen érzelmek felszabadulása. El fog múlni.

Az én párom a kapcsolatunk elején nem tudta megállni, hogy ne röhögjön. Elkezdtem a nyalást és rátört a röhögő görcs, mert nagyon élvezte és valahogy így reagált a szervezete.

2017. júl. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A könnyek, a sírás ez egyik (ha nem a) legjobb stresszoldó. Nem kell ebbe semmi rosszat beleképzelni. A szex, főleg az orgazmus hatalmas energiákat szabadít fel. A férfi testében ilyenkor az egekbe szökik a tettrekészség, a nő ezt másképp vezeti le.
2017. júl. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
rosszul csinálod. Na jó nem. Olvastam valahol, hogy a férfiaknak előfordul szex utáni sírásvágy ami normális. Bár ő nő de gondolom nekik is. Szerintem nincs baj valami felszabadulhat benne.
2017. júl. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!