Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy lány sokat masztizik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány sokat masztizik és jól nedvesedik kevésbé fáj neki ha elveszíti a szüzességét?

Figyelt kérdés
2017. júl. 20. 14:29
 1/8 A kérdező kommentje:
a jól nedvesediket úgy értem nem vagyok száraz mint egy sivatag
2017. júl. 20. 14:30
 2/8 anonim ***** válasza:
A nedvesedés segít,a maszti maga annyira nem mérvadó.
2017. júl. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy maszti közben jól nedvesedsz, még nem biztos, hogy szex közben is, főleg először.
2017. júl. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

segíteni segít, ha már élvezed a maszturbálást, ismered a tested, kívánod a szexet, de semmi sem garantálja, hogy nem fog fájni vagy nem e fogsz vérezni.

Viszont hamar elmúlik és utána egyre jobban és jobban kívánni fogod.

2017. júl. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az első alkalom előtt rengeteget masztiztam, gyakorlatilag évek tapasztalata volt mögöttem masztizás terén, nagyon jól is nedvesedtem, ettől függetlenül fájt az első együttlét. De nem haltam bele, és második alkalommal már egyáltalán nem éreztem fájdalmat és onnantól fogva teljesen át tudtam adni magam az élvezetnek.
2017. júl. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
En is masztiztam rengeteget a szüzességem elvesztése előtt. Szerintem kb 2-3 éves maszti tapasztalat állt mar mögöttem. Nekem nem fajt és nem vereztem. Szerintem ez genetikai kérdés is. Valaki szűkebb, valaki vérzik, valaki egyáltalán nem! 😁 Ne izgulj
2017. júl. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért az sem egy utolsó szempont, hogy szereti-e az illetőt, milyen érzelmi viszonyban vannak!?

És perdze, hogy a pasi mennyire van a helyzet magaslatán, mennyire lazítja el a lányt, mennyire nedvesedik be a lány!

Jobb ha egy tapasztaltabb idősebb pasira bízza magát.

2017. júl. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6-os vagyok és a 7-esnek igazat adok! ;)
2017. júl. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!