Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy adjam neki oda diszkréten?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy adjam neki oda diszkréten?

Figyelt kérdés

Pár hónapja kavarok a főnökömmel. Tudom, hogy imád, de rengeteg munkája van, csak ritkán ér rá feljönni hozzám. Viszont rendszeresen találkozunk munkahelyen, a kollégák társaságában. Természetesen senki nem tudja, hogy mi van köztünk és szeretnénk, ha ez így is maradna.

Amikor nálam van, imádja bugyimat szagolgatni, miután leveszi rólam. Arra gondoltam, h "ajándékoznék" neki egy szexi darabot, amitől a legutóbb szabadított meg. Hogy emlékeztesse rám, akkor is, mikor nem vagyok ott. (egyedülálló, nem probléma)

A kérdésem az lenne, h hogyan csomagoljam, mit mondjak neki, mikor átadom, h ne legyen egyáltalán feltűnő és lehetőleg ne is bontsa ki mindenki előtt... Sajnos a kreativitás ilyen téren nem az erősségem :( köszönöm a válaszokat.



2017. júl. 20. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Írd rá, hogy otthon bontsd ki. ;)
2017. júl. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Andicika válasza:

Csomagold be egy dobozba, és mond neki hogy azt szeretnéd ha otthon bontaná ki.

Vagy küld el postán :D

2017. júl. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Természetesen senki nem tudja, hogy mi van köztünk és szeretnénk, ha ez így is maradna."


Általában ilyenkor már mindenki tud mindent... :D


Kis piros doboz 10x10x10-es arany szalaggal és masnival. Rá kell írni a kis kártyára h "Csak otthon bontsd ki!"

2017. júl. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Dehogy nem tudják :D
2017. júl. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Tényleg nem valószínű, h itt tudják... Ami igazából engem is meglep. De alapvetően én dolgozom egy üzletben külön, és mindenki más a másik, nagyobb üzletben. Szóval viszonylag ritkán látnak minket beszélgetni. És a főnököm meg nagyon parázik folyamatosan, szóval szuperóvatos.

Persze, lehet hogy sejt már valaki valamit... De amíg nem tudja biztosan, nem számít.

2017. júl. 21. 07:19
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ehh hogy engem miert kerulnek el az ilyen nok... :D En is imadom ezt csinalni, de nekem mindig konyorogni kell szinte erte! :D

Amugy meg vegyel fel egyszer szoknyat, hivd felre kicsitt ahol nincsenek, aztan szep lassan huzd le elotte, elotte sugd a fulebe hogy szeretnel egy kis ajandekot adni neki erotikusan. Ugyis egybol zsebre fogja vagni! :)

30/F

Arra a 2 percre csak kettesben tudtok lenni valahol. :)

2017. júl. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó! Ez nem rossz ötlet :) köszi
2017. júl. 22. 00:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!