Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan adjam a tudtára diszkré...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam a tudtára diszkréten?

Figyelt kérdés
15/L. Ő is 15 éves. Most vagyunk 9.-esek és nagyon bejön nekem. Volt mikor összenéztünk (nem is egyszer)/, de az lehet akár véletlen is. Abba szeretnék segítséget kérni, hogy hogy adjam a tudtára hogy bejön nekem??? (nem nagyon tudok közös témát mivel félek vele beszélgetni de azért már beszéltünk nem egyszer suliban).

2015. okt. 6. 17:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem szeretnélek piszkálni... De ha félsz vele beszélgetni hogyan szeretnél akármit is?

Egyébként biztos van közös témátok csak még nem volt lehetőséged arra hogy megtaláld.

Szóval szerintem gyűjts bátorságot. És először baráti témákról beszêlgess vele. Aztán jöhet a folytatás.

2015. okt. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!