Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mióta tart az egyedülléted,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta tart az egyedülléted, (ha tart) és hogy viseled? Lelkileg és Szexuálisan egyaránt?

Figyelt kérdés

2017. júl. 20. 18:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Lelkileg? Másfél év. Szexuálisan pár hónap. Hol így, hol úgy. :D
2017. júl. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
2 hónapja tart, lelkileg sem könnyű, de a szexuális hiány még nehezebb!
2017. júl. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

25 eveig nem volt senkim...akkor lett 5 napra :D Azota se semmi!

30/f Szeretnek meghalni

2017. júl. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Már vagy 2 éve. Azután volt 2 hosszabb viszonyom is, addig nagy gond nem volt. Most is van egy, de abból nem tudom, mi lesz.

Lelkileg az elmúlt két évet elég nehezen viseltem, de az igazsághoz hozzátartozik, hogy mindig is hajlamos voltam érzelmi labilitásra, bár talán a baráttal könnyebb volt azért. Most már úgy érzem, el is szoktam rendesen a kapcsolatosditól, pedig még nem vagyok öreg. De ez a kötetlenség átka, valamint flegmább is lettem, amit sokan nehezen viselnek, akik velem akarnak ismerkedni.

Szexuálisan a hosszabb viszonyokban úgy ahogy ki voltam elégítve hála istennek, azóta ritkábban sajna. A hormonháztartásom is totál föl van borulva, tele vagyok pattanásokkal és nem menstruálok rendesen, úgyhogy most inkább az a feladat, hogy ebből kigyógyuljak, ha lehet egyáltalán.

2017. júl. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Mindkét szempontból már több mint 2 éve tart.. Nem olyan rossz ám, megvan az ilyesfajta egyedüllétnek a jó oldala is:D
2017. júl. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
22%
2 éve, jó így most. Ismerek nem egy 25 feletti szűz lányt. Bombanők, de nagyon senkijük nem volt. Arra hajtanak, hogy karrierük csúcsát elérjék, ott összejönnek valami milliárdossal vagy TV sztárral, és azzal vállal majd családot egyből a szűz lány.
2017. júl. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

19 éves egyedül vagyok.


Jól viselem,majd ha màr nagyon magam alatt leszek majd nagy nehezen rá szánom magam egy szexkapcsolatra,lesz egy kis tapasztalatom aztán ennyi.


Szerelemről,párkapcsolatról inkább nem álmodozok.


19/L

2017. júl. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
éve*
2017. júl. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Társas magány, pár éve. Rosszul viselem, ezért néha teszek róla, hogy jó legyen, persze mással. 37n
2017. júl. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én 15 éve nem voltam szerelmes. Voltak rövidebb kapcsolataim, de mind sz@r volt, ezért volt rövid. Lelkileg rohadtul kivagyok, nagyon jó lenne már szeretni egy édes pasit, aki viszont szeret. De egyszerűen hiába próbálkozok...

Emiatt a szex nekem annyira nem fontos. Mivel lelkileg nem érzem jól magam, nem is annyira érdekel a nemiség.

2017. júl. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!