Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nektek is feltűnt hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is feltűnt hogy a szepfiuk úgy messziről szexuálisan vonzóak, viszont emberileg mennyire selejtesek?

Figyelt kérdés

2017. júl. 19. 23:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
12%
Akkor én kivétel lehetek, ugyanis jóképű, vagány ugyanakkor melegszívű, hűséges és végtelenül intelligens is vagyok.
2017. júl. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szerencsére a férfiak jönnek be azokat találom vonzónak - nem mindenkit persze.


19/L

2017. júl. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Semmi pozitív emberi tulajdonságot nem találtam bennük.
2017. júl. 19. 23:48
 4/11 anonim válasza:
70%
Jóképűnek tartanak (én magamat nem), sikeres vagyok a munkámban. A zárkózottságom miatt viszont még soha nem volt barátnőm. És 26 éves vagyok... Szóval akár az vagyok, akár nem, mégis kerül az összes nö, mert nem járok el bulizni, mert túl komoly vagyok...
2017. júl. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Legfőbb rossz tulajdonságaik a gátlástalan hazudozás és gyávasag. Mintha nagyra nőtt óvodások lennének.
2017. júl. 19. 23:55
 6/11 anonim ***** válasza:
34%

A selejtest hogy érted? Én állítólag szépfiú vagyok, de lelkileg egy kapcsolatokat kialakítani képtelen, összetört selejt, akinek minden napja szenvedés, nem engedik a múltban elkövetett hibái, és csak azt a napot várja, amikor végre lejár az "élete", közben újból és újból sérülést okoz azoknak, akik fontosak számára, és mindig megesküszik, hogy megváltozik, de végül képtelen rá, akár egy cseppet is...

"Kutyából nem lesz szalonna."

2017. júl. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%
Általánosított baromság. Te is most jöttél a falvédőről?
2017. júl. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Én az érdekeseket mindig jobban szerettem, mint a szépeket. 22L
2017. júl. 20. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
1.: "...végtelenül intelligens" Ráadásul szerény is vagy. Mondták már?!
2017. júl. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kevered az egoizmust az egészséges önbecsüléssel. Ha azt mondta volna, hogy mindenkinél okosabb, akkor egoista lenne, de hadd legyen csak "végtelenül" intelligens a fiú :). Talán éppen Te is olyan vagy :)
2017. júl. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!