Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon szeretnék vele lefeküdn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretnék vele lefeküdni, de túl tág vagyok (? )

Figyelt kérdés

Friss kapcsolat


Egyszer már majdnem volt szex, de fájt nekem mert hosszú neki. De viszont vékony és igazából nem érzek semmit.

Az előző páromnak rövidebb volt, de vastagabb.


Mit tudunl így csinálni?

Neki meg mondtam , hogy nem érzem. De biztis érzi hogy nem szűk.


Azr gondolhatja, hogy már szetvagyok.. Pedig ő lenne a negyedik.


Én 23 L, ő 28 F


2017. júl. 20. 20:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
hüvelytorna, ő nem tudja vastagítani
2017. júl. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Semmi köze nincs ahhoz, hogy hányan qrtak szét. Ez genetika. Dugja be az egyik ujját is a farka mellé. 😂
2017. júl. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
45%

Csináljátok amazon pózban nem rég néztem ilyen szex videókat és szuper volt. Amúgy a hüvely valamennyire tágul, de azért ne gondold,hogy azért mert sokat d#tál azért vagy tág


19/L

2017. júl. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Hüvelytorna!!!
2017. júl. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nincs olyan h szétkú..t pina! Nem attól lesz valaki tág. Amúgy meg ha tényleg tág vagy és nemcsak neki kicsi akkor kegel gyakorlatok és intimtorna néven keresgélj. Vannak tanfolyamok is. Attól szűkebb leszel.
2017. júl. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha szeret téged, nem ez fog közétek állni. Ha annyira tág vagy, pl lehet olyat, hogy amikor benned van, bedugod magadnak még egy ujjad is. Így jobban fogsz feszülni.
2017. júl. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mekkora neki?
2017. júl. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nagyon gyorsan leszek nagyon nedves.

Ez is lehet a baj, nem ?

2017. júl. 20. 21:25
 9/12 anonim ***** válasza:
Az biztos nem, de a méretetek nem oké, és tényleg vékony hozzád. Tényleg esetleg hüvelytorna, golyók felhelyezése, szorítás.
2017. júl. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ha nagyon nedves vagy akkor csúszhatsz annyira, hogy kevés inger érjek titeket
2017. júl. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!