Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Korai lenne még lefeküdni vele?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai lenne még lefeküdni vele?

Figyelt kérdés
kb 1 hónapja beszélgetünk és az első pillanattól kezdve nagyon aranyosnak és értelmesnek tartom. Már 3x randiztunk és nagyon vonzódunk egymáshoz, de én még korainak tartottam (az ész és az érzelmek játszmája ). Legszívesebben már lefeküdnék vele, mert bízom benne ennyire és egyszerűen alig birok ellenállni de félek, hogy még korai. (Csók, petting már volt) 18L

2017. máj. 8. 01:04
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem még korai... Bár tudom, hogy milyen az, amikor az ember nem tud megálljt parancsolni az érzelmeinek, de hidd el, hogy jobban jársz, ha vársz még vele egy kicsit. Károd nem lenne belőle, csak a hasznodra válna. Ha még 2-3 hónap után is úgy érzed, hogy nagy a vonzalom köztetek, akkor már azt mondom, hogy érdemes lenne lefeküdni vele. De addig nem. :)
2017. máj. 8. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%

Én is ezt éreztem egy hónap után, de vegül kivártuk a 3hónapot. Hidd el megéri!

18/l

2017. máj. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2. Jolvan de miert éri meg ? Mi lesz akkor mas?
2017. máj. 8. 08:20
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem meg hülyeség várni. Minek tagadod meg magadtól a jót? Akinek szexre kellesz csak úgyis otthagy ha később kapja meg... Nem gyerekek vagytok már.
2017. máj. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szűzek vagytok, vagy nem?


Am nem kell elsiet, jön az majd magától... csak gumi legyen, nehogy Te tedd fel a következő napi "Terhes lehetek-e?" kérdést! :)

2017. máj. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Hülyeség várni vele, szerintem, főleg, ha így megőrültök egymásért.


Én a harmadik randin lefeküdtem a párommal. Nem lettem értéktelen, sem szajha, azóta már együtt élünk és minden nap kívánjuk egymást.


Aki akar, az akkor is kidob, ha két hónapig váratod.

2017. máj. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!