Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Veszítsem el a szüzességem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veszítsem el a szüzességem?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy 18 éves fiú vagyok. Volt egy plátói szerelmem 5 évig, de csak barátként tekintett rám, és lelki szemetesnek használt. Sokan egész jóképűnek tartanak, és elég jóban vagyok lányokkal, soknál lennem esélyem, volt aki mondta is, hogy bejövök neki. Az a helyzet, hogy szerintetek menjek bele egy kapcsolatba, és a vonzalom, egész pontosan a szerelem majd kialakul, vagy akkor lenne az igazi, ha már a kapcsolat elején meglenne? Röviden összefoglalva, szeretném elveszteni a szüzességem, de aggódok amiatt, hogy ez nem a megfelelő személlyel történik, és a párkapcsolatom igazából csak a szex miatt lenne, és hamar szét is mennénk. Szerintetek belevágjak?
2017. júl. 20. 23:08
 1/5 anonim válasza:
Ne! Idővel mindennek eljön az ideje.Légy nyitott a lányok felé és majd megfog valaki akit te is megfogsz.
2017. júl. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bár nekem lenne ilyen választásom xD


Menj bele. Úgyis rövidtávuak ezek még. Nyilván az lenne az igazi de az se biztos h hosszútávu lenne

2017. júl. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%
Őrizgesd csak! 70 éves korodban jól fog az majd jönni amikor a világ legnagyobb marháját keresik. :)
2017. júl. 21. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Öregem, ha én 18 évesen válogathattam volna a csajok között, nem sokat gondolkodtam volna.

A szerelem úgysem jön azonnal, hanem kell neki egy kis idő. A szex meg férfiként szerelem nélkül is lehet nagyon jó. A nőknek többnyire fontos, hogy kivel vesztik el, de nekünk férfiaknak nem annyira, hidd el.

Kapd össze magad, szemeld ki az egyik lányt, akinek bejössz és hajrá! Ennyi idősen első kapcsolat úgysem fog pár hónapnál tovább tartani, de legalább kufircolsz egy jót és tapasztalatot szerzel.

Én is töketlen voltam, de bár ne lettem volna! Ma azt vallom, amit sokaktól hallottam: "Ha hagyja magát megdugni a csaj, akkor dugd meg!"

2017. júl. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Inkább add olyannak akinek szüksége van rá !!
2017. júl. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!