Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van rá esélyem, hogy igaz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá esélyem, hogy igaz szerelemben veszítsem el a szüzességem? (22F)

Figyelt kérdés

Én még nem voltam szexuálisan együtt lánnyal és ennek oka is van. Buliban lett volna már rá többször lehetőségem, hiszen jó megjelenésű srác vagyok, de igazából családban látott okok miatt elveim vannak ezzel kapcsolatban (ha nem baj, ezt nem részletezném mindenki előtt). Szeretném ha egy olyan lánnyal esnék át ezen, aki tényleg szerelmes belém és legyen ő is szűz. Szerintetek van rá esélyem, hogy ezt megtaláljam? Nincsenek nagy elvárásaim se külsőre, se belsőre. Legyen normális-racionális gondolkodás módja, legyenek tervei és legyen elkötelezett az iránt, amit éppen csinál. Szerintem nem kérek sokat..


22F


2015. máj. 19. 11:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Van rá esélyed, persze, hogy van, de ha igaz szerelem alatt azt érted, hogy a lány is szűz kell, hogy legyen, mert aki már nem az, az ribizli, akkor az idő előrehaladtával egyre nehezebb lesz ilyet találnod.
2015. máj. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerinted az a lány, aki már nem szűz, ezek szerint igaz szerelemre képtelen. Mindenesetre ez érdekes logika.
2015. máj. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Interferencia ***** válasza:
Esély az mindig van, bár nem nagy. Az elvárásaid pedig az átlaghoz képest igenis soknak számítanak (mindkét nemnél), de én sem adnám alább.
2015. máj. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
Ezzel csak magadat nyugtatod! Nem kelettél kutyának se eddig. Szűz lányt meg azért akarsz mert nem akarod hogy bénának vagy kicsinek véljen mint ahogy egy tapasztalt tenné!
2015. máj. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem túl nagyok az elvárásaid
2015. máj. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sehogy máshogy nem csinálnám, csak "igaz szerelemben".
2015. máj. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A felhasználó ***** válasza:
Ha elég hogy csak ő legyen beléd szerelmes és te nem belé úgy több az esély. Ha kölcsönös szerelem kell, na az már húzósabb. Az hogy ő is szűz legyen, főleg a te korosztályodban manapság elég közel áll a lehetetlenhez.
2015. jún. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!