Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gondoltok arra hogy a barátnőt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondoltok arra hogy a barátnőtök (ha ő nektek az első) előttetek kivel volt, milyen dolgokat csináltak az ágyban?

Figyelt kérdés
Megkérdeztem... Nem kellett volna, nekem az első barátnőm, de neki én 3. vagy 4. vagyok. Sajnos gyakran eszembe jutnak a dolgok amiket mesélt, eleinte nagyon rosszul érintett, majdnem egy év elteltével már nem annyira. 20 vagyok, vele vesztettem el, zavart hogy nagyon tapasztalt 16 évesen, eleinte ha próbálkoztunk mert elsőre nyilván nem ment a szex, folyton ezekre gondoltam és kedvemet vette. Mit gondoltok?
2017. júl. 21. 07:12
 1/8 anonim ***** válasza:
44%

Mennyi idős a barátnőd? Valakinek egész az a 3-4 ember egészen 50 éves koráig lesz annyi. A csajod meg már 16 évesen 3-4 f#val volt? Ez...azért szerintem sok. Persze az ő dolga.


Te viszont feleslegesen rágódsz ezen. Az a múlt. Nem változtathatod meg a dolgok menetét. Vagy elfogadod,hogy megjárattak páran benne a f#kukat vagy keresel kevésbé tapasztaltabb lányt akiben valószínűleg talán több tartás is van és nem k#ratta magát akárkivel.


19/L

2017. júl. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Páromnak én voltam az első Tud mindent. Néha a fejemhez is vágja ên meg mondom neki hogy menjen nőzni azt maradjon magának De nem megy csak hisztizik. Ez van ha Őszinte vagy. GoNem tetszik ha igazat mondasz nem tetszik ha titkolsz valamit. Nem jó ezeknek a pasiknak semmi. Ha szűz a lány az se jó mert tanítani kel.

Nem voltam sok férfival párom a 3. Más dolog miatt hisztizik. De már a nem létezőm ki van vele..

23 N

2017. júl. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jah és mind párkapcsolatban volt. Szóval semmi egy éjszakás
2017. júl. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A kérdésem alapvetően fiúknak szól, hogy a nagy átlag belegondol e ebbe a dologba ilyen idősen. Tudom a masik nem felfogása hogy barmit tett az a múlt, ne rágódjak rajta, de nehéz elmenni a gondolat felett hogy a szivszerelmemet valami kis csőgatyás suttyó a magáévá tette. Szűkebb baráti körben viszont sok haverom szintén küzd ilyen gondolatokkal. A kérdező voltam
2017. júl. 21. 08:23
 5/8 anonim ***** válasza:
65%
Az a helyzet papa, hogy igazából semmi közöd hozzá, hogy kikkel volt előtted.
2017. júl. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tudom miről beszélsz, nálam is ez volt.

Nekem nem ő volt az első komolyabb barátnőm, de vele veszítettem el a szüzességemet (a többivel csak ez+az volt)

Viszont ő elég hamar kezdte, volt egy nagyon komoly (eljegyzés) kapcsolata majd azután egy kitomboló szexkapcsolat és utána jöttem én.

Szóval eléggé le voltam maradva és voltak dolgok amiket sehogy sem lehet behozni. Azóta már annyi év eltelt, hogy tripla annyi mindent átéltünk mint az előzőek együtt.


Igen, az elején nagyon nagyon féltékeny voltam, érdekes mód nem a hosszúra, hanem a szexkapcsolatra. A hosszúval nem volt jó neki a szex, nem élvezte vele, meg alapból nem találtak, de első szerelem és sodródott. Ott tudtam, hogy csak idő kérdése és többet átélünk, de persze a tudat, hogy közös nyaralások, kirándulások, élmények, meg hogy vele volt szinte minden elsőnek...


A szexkapcsolat csak pár hónapig tartott egy idős palival, nagy spíler, tapasztalt és ő volt az, aki megszerettette a párommal a szexet. Mesélte, hogy vele volt igazán orgazmusa, hogy vele volt jó életében elsőnek a szex, tombolt, bulizott, ivott és dugott megállás nélkül. És szuper volt. Naná, hogy féltékeny az ember, főleg ha szűz volt előtte. Futó kapcsolat volt, azért is volt olyan jó, mert nem volt komoly, kitombolás után szakítás, mikor már kellemetlenné kezdett válni a közös jövő. (hosszú történet)

Az ő élményüket viszont nem tudom pótolni, mert a pasira főleg azért gerjedt, mert tiltott gyümölcs volt, egy titkos szerető és azt tudjuk, hogy komoly kapcsolatként nem tudod utánozni.


Piszok féltékeny voltam egy időben. Minden alkalommal, mikor kapott egy SMSt, hogy "hiányzol" meg hasonlók, akkor teljesen meghülyültem. De teltek az évek, mi is hihetetlen kalandokat éltünk át, egy csomó új dolgot kipróbált velem ami új volt és szerencsénkre a szex is nagyon jó volt már első percektől kezdve. Nem voltam tapasztalt, de a perverzségem, kreativitásom és játékosságom miatt minden hülyeséget kipróbáltunk és voltak nyári napok amikor egész nap pucéron le nem másztunk egymásról és csak számoltuk, hogy mennyi orgazmust élünk át.

Most már nem érdekel az előző, mert az alatt a pár hónap alatt nem élt át annyi furcsaságot mint velem összesen, sőt, eltörpül mellettünk és ők sokkal jobban lehetnének féltékenyek.


Szóval ez elmúlik az érzés. Bevallom, nekem inkább átment már izgatásba a dolog, mert eléggé nyitott vagyok a hotwife és hármas fantáziára, ha még nem is éljük át és izgat a tudat, hogy párom milyen kis perverzségeket csinált. De ehhez sok idő kell, hogy ide juss.


Tanács:

mielőtt kiborulsz, vegyél két nagy levegőt és gondolj bele, hogy a csajod lehet csinált másokkal dolgokat, de velük szakított és jelenleg veled van. Vagyis te többet jelentesz számára mint a régiek, hiszen téged választott utánuk.

2017. júl. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
93%

Ezt csak azért látod így mert az első volt neked.

Ha nem így lett volna te sem foglalkoznál ezzel.

Felejtsd el ezt a hülyyeséget mert csak rámegy a kapcsolatod.

2017. júl. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ez mind benne vn, ha nem szűz a másik fél. de gondolj bele, ha neked is már többedik a partner, te mitcsináltál előtte...
2017. nov. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!