Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Titeket dobott már a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket dobott már a barátnőtök egy viszonylag friss kapcsolatban azért, mert nem bírtátok az első pár alkalommal sokáig az ágyban?

Figyelt kérdés
Ha lehet a batárnőtök akkori életkorát is mellékeljétek a válaszban. :D
2017. júl. 5. 00:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok. Nem az első néhány alkalmat vártam meg eltelt legalább 2 hónap de annyi volt a szex hogy nyalt kettőt azt hitte nekem ennyi elég nekem fel se kellett állítanom. Szóval bedugta mozdult 1-2-t és már el is sűlt. Én akkor volta 20 Ő 24.

23 N

2017. júl. 5. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Legalább 40 Alkalom volt 2 hónap alatt
2017. júl. 5. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
ilyenért csak én dobtam nőt, de főleg azért mert lehányta a farkam miközben próbált lenyűgözni a legkevésbé sem mély torkával amit kb egy órával előtte emlitettem h am sem szeretem ha csinálja valaki.. az h egy darab fa volt az csak hab a tortán, legalább nyaltam egy jót 😂
2017. júl. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de én is férfiként szólok hozzá: kb. négy hónapig vártam egy korábbi csajomnál, hogy végre egy normális 10 perceset szeretkezni lehessen...passzív volt, vagy nem csinált semmit, vagy ellentétes ritmusban, orál szóba sem jöhetett, áhhh
2017. júl. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy gyorstüzelő volt kevésbé zavart, inkább az bántott hogy annyira önző volt, hogy velem utána nem akart foglalkozni sem orálisan sem kézzel. Mindig azt mondta, hogy most oldd már magadnak bébike, majd legközelebb... a 3. után dobtam a franacba.

Én akkor 18 voltam,ő 23.

2017. júl. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nő vagyok,bocsi. Én is sok probálkozás( ő nem is tudta sztem), és jó pár hónap után intettem búcsút.
2017. júl. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!