Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit kellene csinálnom, gondoln...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene csinálnom, gondolnom hogy ne legyen ez?

Figyelt kérdés

Ez elég kényes téma számomra, lehet nem itt kéne megkérdeznem, hogy mit gondoljak, mit tegyek ez ellen...?! Üzenetben bővebben tudok "beszélni"

Röviden az lenne a "problémám"hogy ha valahol meglátok akár egy iciri picirit helyes srácot, (tehát nem kell hogy olyan aztakvadehelyesnek lennie, sőt...) akkor egyből keresem vele a szemkontaktust, és arra gondolok hogy hajjdejólenne most ...XDDD tudom most mindenki egy ragy ribinek néz, de nem vagyok ez. Lehet hogy nem tenném meg, csak a gondolat játszadozik velem. Mire kéne gondoljak, hogy ne legyek ekkora (sajátmagamszámára)lotyó? XD meg mit tegyek? ... Légyszi , normális válaszokat küldjetek.:) Ha tényleg segíteni probálnál, privibe!


2017. júl. 21. 22:00
 1/6 RRR ***** válasza:
100%
szerintem szeretetre vágysz már nagyon és ezért
2017. júl. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Ha gondolod, írd le priviben :)
2017. júl. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csinálsz is velük valami vagy csak nézel ki rájuk a fejedből?
2017. júl. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Görcsösen keresel egy kapcsolatot és vágysz valakire!

Ez normális hogy kell valaki akit szerethetsz...!

2017. júl. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ennyire VISZKET????



19/L

2017. júl. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
👀
2017. júl. 22. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!