Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Húspénisz nem olyan kemény,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Húspénisz nem olyan kemény, mint a vérpénisz?

Figyelt kérdés
2017. júl. 22. 12:51
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Én így tapasztaltam...ezért is imádom magamban érezni a vérpéniszű férfiakat... sokkal izgatóbb őket orálisan kényeztetni is és sokkal intenzívebb orgazmust élek át velük...
2017. júl. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem vérpéniszem van, ami azt jelenti több, mint 3x nagyobb lesz állva mint ,,rendesen".

Mondjuk sok tudatlan gyerek ezért régen gúnyolt, mert ,,kicsi", közbe kiderült az évek alatt, hogy végülis a 18 centi állva mégsem olyan kicsi.

Nekik mint húspéniszük volt, azaz állva is akkor mint amúgy, csak kemény, ami rohadt vicces nekem, mert elég szar lehet... xD

2017. júl. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

hát ja a vérpenis az jobb a másik sajna gumibol van max csak alapból nagyobb

de ha izgatod jo látni mikor megnagyobbodik meg megkeményedik és beléd hatol

2017. júl. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem is vér van. 19 teljes hosszában, de lankadva szerintem kicsi. persze munka utáni zuhanynál ha kolegák meglátják röhögnek h milyen veszélyes meg nagy pedig nem nagy lankadtan csak a feje kevésbé megy össze meg a vastag ér úgyis rohadtul látszik. gatyán keresztül is az ér alakja. szóval ez ilyen furcsa. láttam már gatyán keresztül meg anélkül is nagyobb lógót mint enyém. mégis adamantium faxúnak neveznek, meg hogy azzal verekedek. a legfurcsább az h nem is látta 1ik se állva. pedig úgy még az én szememben is nagy ahhoz képest h csak régóta megvan már a faxom.
2017. júl. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%
Vérpéniszem van, alap állapotban kicsi, feltöltve 18 cm. Ennek az a hátránya, hogyha egy idegennel fekszek le, addig nem akarom levenni a boxerem, ameddig kész nem vagyok :)
2017. júl. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem is vérpéniszem van 20 cm pontosan 19.8 :)) lankadtan se pici mondjuk akkor átlagos xD
2017. júl. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is a vért szeretem jobban, sokkal keményebb. És rettentő izgató látni ahogy megkeményedik :)

22L

2017. júl. 23. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!