Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Gyakran előfordul...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Gyakran előfordul hogy szex után még maszturbáltok egyet?

Figyelt kérdés
Sima csikló izgatásra gondolok.

2017. júl. 22. 14:10
 1/9 anonim ***** válasza:
22%

Nem szoktam, de ahogy a fiatal srácok megcsinálnak, nem semmi...


47/N

2017. júl. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én előtte szoktam.
2017. júl. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem... teljesen kielégülök szex közben (van, hogy egy menet alatt többször is)... ezután kell egy kis pihi zuhany...és inkább egy következő menet, mint a maszti.
2017. júl. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem. Én inkább szex helyett szoktam maszturbálni.
2017. júl. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem igen. Pedig kielégültem szex közben, csak nagy a libidóm, és mivel nem is egyszerre megyünk el, és így még tovább vagyok ingerelve, így utána még mindig szeretném.
2017. júl. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5: hat nem tudom... Pasid meg addig meccset nez? Ezert tartod? ;-) ;-) lehetne talan aktivabb. Nemdebar?
2017. júl. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6 Nem, dehogy, szex közben ő az aktívabb, mindketten kezdők vagyunk, több mint fél óráig elég keményen nyomja, és elélvezek én is, csak aztán még megy a dolog, ugyebár. És mikor ő is élvezett, tökre lefárad. És néha még én úgy kívánnám a másodikat, ezért befejezem magamnak. Úgy máshogy is élem meg. De ez így jó, neki is, meg nekem is. Nem gáz. Nekünk jó így, köszi az aggódást.
2017. júl. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

5, 7: Nem tudom.... Nem akarok a "bugyidba" turkálni, de szerintem egész más magadnak levezényelni a végét, mint vele. Akár kézzel, akár ő szájjal. Én biztos, hogy nem hagynám ha én lennék a pasid, már csak azért is mert ha ott a csajom bugyi nélkül, akkor nehogy már magának matasson. :D Persze, ha ez egy olyan játék, hogy mindenki játszik a magáével, akkor ok, de ilyet előjátékként csináltam eddig csak.

Én ha már ki is táraztam, de a csaj még nincs készen (akár volt neki első akár nem), akkor is odateszem még magam, pl. nyelvvel. Mondjuk én szeretek nyalni.

40F

2017. júl. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én sem csináltam még olyat. Mindent megkapok szex közben amit akarok, kielégülök sokszor többször is.

22L

2017. júl. 23. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!