Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, lányok? Ki milyen okból...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok? Ki milyen okból kifolyólag nem veszítette még el szüzességét? Csak őszintén!

Figyelt kérdés
Légyszíves írjátok meg azt is hány évesek vagytok:)

2017. júl. 22. 18:14
 1/10 anonim válasza:
18/f mert még nem volt rá lehetőségem illetve a megfelelő személy hiánya miatt.
2017. júl. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Több oka is van, de most egyet emelek ki. Talán azzal kezdeném,hogy számomra fontos az első alkalom, nem azért mert akkora nagy jelentőséget tulajdonítok a szüzességnek, számomra ez nem csak egy fiziológiai változás (szűzhártya elszakadása aktus közben) hanem egyértelmű mérföldkő. Az első együttlét vagy már az első intim ismerkedés a vízválasztó

Olyannal szeretnék szexelni akiben tényleg bízom. Van bizalom és vonzalom és akit szeretek és viszont szeretnek engem. Tehát majd ha lenne valakim..párkapcsolatban akarom elveszíteni.Mivel a férfiak evolúciósan bármikor készek arra, hogy nemi kapcsolatba lépjenek egy nővel (fajfenntartás), ezért másképp működnek, mint a nők - mint én. Mégis fontos, hogy olyan partnert válasszak az első együttléthez, akiben megbízok és akivel bensőséges a viszonyban vagyok mivel az első alkalom mély nyomokat hagyhat, de talán vannak férfiak akik ugyan így gondolhatják. Ezt nem tudom.

Még nem találtam meg azt az embert..ez van. De már nem is keresem.



19/L

2017. júl. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Későn kapcsoltam, későn kezdett el érdekelni a téma, későn fogytam le, késő kezdtem el fejleszteni magam, későn álltam ki magamért. Most meg próbálok találni egy normális csajszit, aki szeret és megérti ezt, ennyi idősen is. Most már lett volna lehetőség, hogy dugjak egyet, de úgy nem akartam. 23/F
2017. júl. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincs önbizalmam. Hozzá se szólok a lányokhoz. Holott elvileg lett volna már rá esély. Amíg magammal nem vagyok elégedett addig szerintem nem fogom.

18F

2017. júl. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Mert barátnőm nem kész rá lelkileg. Várnivakar vele.

18/F

2017. júl. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Olyan ronda vagyok hogy a közelembe se akarnak jönni.engem azse érdekel ha szüzen halok meg

20F

2017. júl. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nincsen megfelelő partner. Nem vagyok csúnya, féfrias alkatom van nem ilyen nádszál fuckboy. Nem vagyok önbizalomhiányos sem. Odalent sem vagyok kicsi sőt a z ellentéte. Egyszerűen nem illek össze minden lánnyal
2017. júl. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt rá alkalmam... ennek mondjuk lehet több oka is:

1.) nem vagyok kezdeményező típus, és nem közeledik hozzám senki

2.) ha valaki véletlenül megtéved, az vagy részeg, vagy vénember, amiből köszönöm szépen, nem kérek

3.) állítólag nagyon ijesztő az arckifejezésem, ha valaki leszólít, szóval lehet, hogy félnek tőlem az emberek x""DD

18/L

2017. júl. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
7 es vagyok. 18/f
2017. júl. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
71%

Több okai is van:

1. Elég önbizalomhiányos vagyok ahhoz hogy élőben oda menjek egy lányhoz

2. Elég kretének a közelemben levő lányok: Ha már rájuk és a dologra mersz gondolni akkor jön hogy szexuálisan molesztál(juk/om) mi őket

3. Csomó lánnyal nem bírok szót érteni mert iszonyatosan komolytalannak tartom őket, mert engem rohadtul idegesít ha egy lány 0-24-ben sipákol, hisztizik, mint egy óvodás

4. Az ismerős lányok közül a 75%-uk egy nagy rakás g*ci láda

15/F

2017. júl. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!