Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek működhet a szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek működhet a szex köztünk?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel már kavarok egy ideje,nagyon bejövünk egymásnak,kémia is működik stb,már kielégítettük egymást párszor,aktus még nem volt köztünk,ő elég magas,erős alkatú pasi,a mérete se átlagos,pontosan nem tudom de kb 18-19 centi lehet neki hosszba,elég vastag is ráadásul,

én egy alacsony és elég vékony lány vagyok,162/45 és szűk is vagyok szerintem eléggé,óvatosan szerintetek működhet köztünk a szex?Privátba akit érdekel mutatok képet magamról meg esetleg róla akit érdekel ha az segít.


2017. júl. 22. 20:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Simán működhet. A test rugalmas. Én is elég nagy és vastag vagyok, sosem volt probléma, pedig barátnőm is kis alacsony. Képet küldhetsz.
2017. júl. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A hüvely képes tágulni, annyira hogy szülés közben ki fog rajta férni egy 3-4 kilós gyerek.

Én is elég szűk voltam eleinte, a barátom meg viszonylag nagy, annyi volt a megoldás, hogy lassan csinálta, és mindig csak akkor hatolt be mélyebben vagy csinálta gyorsabban, ha mondtam hogy mehet. Plusz izgasson fel előtte nagyon, fontos hogy nagyon nedves legyél (ez nálunk nem probléma, nagyon gyorsan nagyon nedves tudok lenni), akkor könnyebb a behatolás. Ha nem megy máshogy, síkosító

2017. júl. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!